Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Özcan, “Galericiler sitesinin olmaması şehrin kanayan yarası”

Zonguldak Yayın: 10.06.2024 12:45
İhlas Haber Ajansı
Özcan, “Galericiler sitesinin olmaması şehrin kanayan yarası”

Zonguldak Oto Galericileri Derneği Başkanı Mustafa Özcan, Zonguldak’ta galericiler sitesinin hayata geçirilmesini beklediklerini belirtti.

Yıllardır devam eden oto galericilerinin yer sorununun çözülmediğini dile getiren Özcan, yeni belediye yönetiminden umutlu olduklarını ifade etti. Özcan, “Zonguldak Oto Galericileri Sitesi’nin yapım işi yeni seçilen Belediye başkanımız ile görüşmeden sonra bir adım daha ileri safhaya geçti. Bildiğiniz üzere 2002 senesinden beri böyle bir sorun var. Türkiye’nin tüm vilayetlerinde yapılan oto galericiler sitesi Zonguldak’ta henüz hayata geçirilemedi. Yeni seçilen belediye başkanımızı ziyaret ettik. Yönetimimizi ağırladı. Elimizde birkaç yer var. Onunla ilgili görüşlerimizi söyledik. Notlarını aldı. Önümüzdeki bir ay içerisinde bu notlar şekillenecek. Ne şekilde olacağı ile ilgili tekrar görüşmelerimizi yapacağız. Belediyenin ve bizim ortaklaşa bir plan çerçevesinde çalışmalara başlayacağımızı zannediyorum. İnşallah Zonguldak’a yakışan sosyal donatıları olan güzel bir alış veriş merkezi olacağı kanaatindeyiz. Bütün esnafımız Zonguldak halkı böyle bir alış veriş merkezini hak etmektedir” dedi.


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boluspor Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı

Spor Yayın: 16.07.2024 20:52
İhlas Haber Ajansı

Teknik direktör arayışında olan Trendyol 1. Lig ekiplerinden Boluspor, son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz gün yapılan olağanüstü kongrede tekrar kulüp başkanlığına seçilen Savaş Abak ve yönetim kurulu, ilk olarak teknik adam sorununu çözüme kavuşturdu. Son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile kırmızı-beyazlı ekip anlaşmaya vardı. 40 yaşındaki teknik adamla, bir araya gelen Bolusporlu yöneticiler, Bekir İrtegün ile anlaşma sağladı. Genç teknik adam, kariyerinde toplamda 371 karşılaşmada görev aldı.

Paylaş: