Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

MÜSİAD’dan, Ahmet Nur’a Vefa Programı

Gündem Yayın: 01.07.2022 15:29 |Güncelleme:04.07.2022 07:45
MÜSİAD’dan, Ahmet Nur’a Vefa Programı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Şubesi tarafından, Kurucu Başkan olarak 2013-2021 yılları arasında MÜSİAD Karabük Şube Başkanlığı yapan Ahmet Nur’a vefa programı düzenlendi.

MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal, Yönetim Kurulu ve Dernek Üyelerinin katılım sağladığı gecede, Karabük MÜSİAD’ın kurulmasında büyük emeği olan ve görev yaptığı 8 yıl içerisinde MÜSİAD’a vermiş olduğu emek ve değerlerden ötürü Başkan Cengiz Ünal tarafından, eski başkan Ahmet Nur’a Plaket takdim edildi.

Karşılıklı sohbetlerin yapıldığı vefa programından dolayı memnuniyetini ve duygularını dile getiren Nur, böyle bir etkinliği düzenleyen tüm MÜSİAD Şubesine, Başkan Cengiz Ünal ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Dernek Üyelerine herkese ayrı ayrı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. (Nurettin Acar)

 


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç hırsızlığından aranıyordu: Alkollü ve ehliyetsiz araç kullanırken yakayı ele verdi

Kastamonu Yayın: 18.06.2024 00:52
İhlas Haber Ajansı

Kastamonu’da araç hırsızlığından aranan şahıs, ehliyetsiz ve alkollü araç kullanırken yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Araç İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, dün ilçede iki aracın çalındığı ihbarı üzerine harekete geçerek geniş çaplı çalışma başlattı. Ekipler, yaptıkları çalışma sonucu araçları terk edilmiş halde buldu. Hırsızlığı M.G. isimli şahsın gerçekleştirdiğini tespit eden polis ekipleri, şüpheliyi Araç ilçesinde başka bir aracı kullanırken yakaladı. Ekiplerin yaptığı kontrollerde şüphelinin 1,90 promil alkollü olduğu, ayrıca ehliyetinin de bulunmadığı belirlendi. M.G.’ye ehliyetsiz ve alkollü araç kullanmaktan toplam 40 bin 468 lira para cezası uygulayan ekipler gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs çıkarıldığı mahkemece ‘hırsızlık’ suçundan tutuklandı.