Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Mermer Mahallesinde Trafik Sorunu Son Buluyor

Gündem Yayın: 30.04.2016 15:55
Mermer Mahallesinde Trafik Sorunu Son Buluyor

Sık sık trafik kazalarının meydana geldiği Mermer Mahallesi kavşağında kazaları önleyebilmek için çalışma başlatılıyor.

Kastamonu Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Vekili İdris Örenbaşı ve Şenol Telli ile birlikte İlçe Kaymakamı Hülya Yavuz’ u makamında ziyaret ederek, Mermer Mahallesi kavşağında meydana gelen ölümcül trafik kazalarını önleyebilmek amacıyla başlatılacak olan sinyalizasyon ve trafik ışıklandırması çalışmaları için toplantı yaparken,  önümüzdeki hafta başlayacak olan çalışmalar için yerinde incelemelerde bulunuldu.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ruhsatsız maden ocağının önünde yüksekten düşen işçi hayatını kaybetti

Gündem Yayın: 17.07.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı

Zonguldak’ta iddialara göre ruhsatsız işletilen maden ocağının önünde yüksekten düşerek yaralanan Satılmış Gedik isimli işçi, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

İddialara göre olay Kilimli ilçesine bağlı Damarlı Mahallesi Açık İşletme mevkiindeki orman sahasında meydana geldi. Sahadaki ruhsatsız işletilen maden ocağında çalışan Satılmış Gedik (32) isimli maden işçisi, kendisini hastaneye getiren D.Y.’nin iddiasına göre maden ocağının önünde yüksekten düşerek yaralandı. Kilimli Semt Polikliniği’ne getirilen Satılmış Gedik yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Otopsi için Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

TTK ekibi ve Olay Yeri İnceleme Müdürlüğü ekipleri olay yerinde çalışma başlattı.

Paylaş: