Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

KPSS’nın ilk oturumu yapıldı

Türkiye Yayın: 23.07.2023 13:17
KPSS’nın ilk oturumu yapıldı

Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans sınavı ilk oturumu yapıldı.

 

2023 KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür oturumu Muş’ta da yapıldı. KPSS lisans sınavlarına girecek olan binlerce memur adayı, sınav merkezlerine gelerek sınava girdi.

 

Adaylardan Furkan Balkaya, bir yıl boyunca çok çalıştığını ifade ederek, “Bir yıl boyunca çok çalıştım, bugün ilk sınavıma giriyorum. Oldukça heyecanlıyım. Emeklerimin karşılığını alacağımı düşünüyorum. Tüm adaylara başarılar dilerim. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun” dedi. (İHA)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: