Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Kızıltan Ulukavak’tan Köse’ye anlamlı  hediye

Safranbolu Yayın: 04.04.2019 14:12
Yazar:
Kızıltan Ulukavak’tan Köse’ye anlamlı  hediye

31 Mart yerel seçimleri sonucunda 42 yıl sonra  Safranbolu Belediye Başkanı seçilen  Cumhuriyet Halk Partili Mimar Elif Köse , Safranbolu Kültür Turizm vakfı tarafından her ay düzenli olarak düzenlenen geleneksel yemek programına katıldı. Programda 42 yıl önce belediye başkanlığı yapan ve Safranbolu’nun takdirini kazanmış eski Belediye Başkanı Kızıltan Ulukavak yeni seçilen Belediye Başkanı Elif Köse’ye  anlamlı bir hediye  olan kalem takdim etti.

Eski belediye başkanı Kızıltan Ulukavak  hediyesini verirken şunları söyledi; “ Güzel Safranbolu’muz   42 yıl sonra yeniden CHP’li Belediye Başkanı olmasından çok mutluluk duyuyorum. İnanıyorum ki çağdaş ve sosyal belediyecilik ile ilçemizi iyi hizmetler bekliyor. Belediye Başkanı seçilen Elif Köse’ye bir kalem hediye ediyorum ben Belediye Başkanlığım süresince bu kalemle isabetli kararlar verdim, sizinde böyle isabetli kararlar vereceğinizden eminim, hayırlı olsun”

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse kendisine verilen hediyeye teşekkür ederek şunları söyledi; “Sayın Kızıltan Ulukavak gibi bende Safranbolu’ya güzel hizmetlerde bulunmak istiyorum. Adımın yıllar sonra da anılmasını istiyorum. Sayın Kızıltan Ulukavak benim Belediye Başkanlığı yolunda örnek aldığım ve gurur duyduğum bir büyüğümdür. Beni onurlandırdı, çok teşekkür ederim.”

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu

Karabük Yayın: 24.04.2024 12:13
Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu

Karabük’te uyuşturucuya yönelik gerçekleştirilen çalışmalarda 1 şüpheli yakalandı.

Karabük İl Jandarma Komutanlığı koordinesinde uyuşturucu madde satıcısı ve kullanıcılarına yönelik gerçekleştirilen çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Edinilen bilgilere göre; Karabük İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Karabük Merkez Üniversite Mahallesinde  1 şahsın aracında ve üzerinde yapılan aramada 1,8 gram  Metamfetamin,  3,2  gram  sentetik kannabinoid  Bonzai olduğu değerlendirilen uyuşturucu madde,  4 adet uyuşturucu kullanma aparatı ve  1 adet zoraki 925 markta tabanca, tabancaya ait boş şarjör ile  36 adet fişek ele geçirdi. Gözaltına alınan şüpheli, yapılan işlemlerin ardından adli makamlara sevk edild. Öte yandan  Karabük İl Jandarma Komutanlığınca, emniyet ve asayiş ile huzurun devamının sağlanması maksadıyla uyuşturucu ile mücadele faaliyetlerine aralıksız olarak devam edileceği bildirildi. (Ramazan Öztürk)