Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Kaymakam Korkusuz’dan Esnaf Ziyaretleri

Gündem Yayın: 29.11.2022 16:09
Yazar:
Kaymakam Korkusuz’dan Esnaf Ziyaretleri

Eskipazar Kaymakamı Furkan Korkusuz ilçede faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler temennisinde bulundu ve sorunlarını dinledi. .

Eskipazar İlçesindeki esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Kaymakam Furkan Korkusuz, ilçe  esnafını iş yerlerinde ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden ve ilçedeki sorunlarla ilgili onların talep ve sorunlarını dinleyen Kaymakam Furkan  Korkusuz, ziyareti esnasında esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.

Ziyaretlerle ilgili kısa bir değerlendirme yapan Kaymakam Furkan Korkusuz, ziyaretlerin belirli aralıklar devam edeceğini belirterek, “Bu kapsamda hem esnaflarımızı ziyaret ediyoruz hem de vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm yolları konusunda istişarelerde bulunuyoruz” dedi.  (Halil Kızılyer)

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Vergili’den Esnaf Ziyaretleri

Manşet Yayın: 05.03.2024 14:54
Vergili’den Esnaf Ziyaretleri

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, 2024 yerel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Vergili,  Bayır Mahalle Gazi Paşa ve Fevzi Çakmak Caddelerinde ki esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret ederek, esnaflar ile sohbet edip, isteklerini dinledi.

Ziyaret esnasında Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Meşe ve parti üyeleri eşlik etti. (Ramazan Öztürk)

UST MANSETVergiliden Esnaf Ziyaretleri3 3 jpg