Eflani Kaymakamı Büşra Güneş yağıştan etkilenen bölgelerde incelemelerde bulundu. Kaymakam Güneş ilk olarak ilçeye bağlı köylerde bulunan ve tehlike arz eden dere yataklarında incelemelerde bulundu. Daha sonra Ovaçalış Köyüne giden Kaymakam Güneş, burada sağanak yağıştan etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunarak çalışan ekipler ve vatandaşlarla istişare etti.
Vatandaşları dinleyen ve geçmiş olsun dileklerini ileten Kaymakam Büşra Güneş, kendilerine iletilen istek ve taleplerin yerine getirilmesi hususunda yetkililere talimatlarda bulundu.
Kaymakam Büşra Güneş’e incelemelerinde İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Muhammet Kurt, İl Genel Meclis Üyesi Mesut Aydın, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü İlhan Korkut, Köy Muhtarı ve mahalle sakinleri eşlik ettiler.