Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Kastamonu’da trafik kazaları kamerada

Gündem Yayın: 24.09.2023 16:36
İhlas Haber Ajansı

Kastamonu’da şoförlerin dikkatsizliği sebebiyle yaşanan trafik kazaları Kent Güvenlik İdare Sistemi kameralarına yansıdı.
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından, Kastamonu’da yaşanan iki trafik kazasının Kent Güvenlik İdare Sistemi (KGYS) kameraları tarafından kaydedilen imgeleri paylaşıldı. Ağlı ilçesi kavşağında meydana gelen iki başka trafik kazası, şoförlerin dikkatsizliğini gözler önüne serdi.
Birinci kazada, Cide istikametinde süratli bir formda seyir halinde olan araba, birebir süratle yolun karşısına geçmek isteyen pikaba çarptığı görülüyor. Çarpmanın tesiri ile pikap metrelerce sürüklenerek durabiliyor.
Öteki kazanın kameralara yansıyan imgelerinde ise tıpkı istikamette seyir halinde olan arabalardan biri bir anda kavşaktan dönmek istiyor. Artta seyir halinde olan araba ise bir anda dönmek isteyen arabaya çarpıyor. Savrulan iki araba de refüje çıkıyor.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)