Karabük Organize Sanayi (KARORSAN) Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Çelikoğlu Demir Çelik’te yapıldı.
Yönetim Kurulu Başkanı Vali Fuat Gürel Başkanlığında yapılan toplantıya Yönetim Kurulu üyeleri İlhan Özçelik, Cenk Gedikoğlu ve Muharrem Yunus Çelik ile OSB Müdürü Alper Tolga Saka katıldı.
OSB Müdürü Alper Tolga Saka tarafından Karabük Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar hakkında Vali Fuat Gürel ve yönetim kurulu üyelerine bilgiler verildiği toplantı gündem maddelerinin görüşülmesi ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi. (Nurettin Acar)