Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Karabük’ten Özçelik-İş Sendikasına Ziyaretçi Akını

Gündem Yayın: 11.08.2022 13:48
Karabük’ten Özçelik-İş Sendikasına Ziyaretçi Akını

16-17 Temmuz 2022 tarihinde yapılan 15. Olağan Genel Kurulu sonrasında yeniden Özçelik-İş Sendikasının Genel Başkanlığına  seçilen Yunus Değirmenci ve yönetimine Karabük’ten ziyaretçi akını sürüyor.

Başta Kardemir ve Kardökmak işyerleri olmak üzere bölgedeki işyerlerinde alın teri akıtan üyeler, Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Başkan Yardımcıları Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Şerafettin Koç ve Aydın Baysal ile Genel Sekreter Ahmet Çolak’a hayırlı olsun ziyaretlerini sürdürüyor.

‘Yunus Başkan nerede, biz oradayız’, ‘Emekçiler seninle gurur duyuyor’ sloganları eşliğinde genel merkeze giden üyeler, Genel Başkan Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulunu ziyaret ederek, tebriklerini iletip, başarı temennilerini dile getiriyor.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Değirmenci ise üyelere yaptığı açıklamada, ‘Altın harflerle doldurulmayı bekleyen bir dört yıl bizleri bekliyor. Allah’ın izni, sizlerin destekleri ve bizlerin mücadelesiyle, sizlere insan onuruna yaraşır bir yaşam sunabilmek, çocuklarınıza iyi bir gelecek imkanı oluşturabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Ziyaretlerinizle, coşkunuz ve heyecanınızla bizlere güç ve güven veriyorsunuz. Yeni dönemde birlik ve beraberlik içerisinde, sizlerin bu sevgisine layık olmak için canla başla çalışacağımızdan asla şüpheniz olmasın” ifadelerini kullandı. (Nurettin Acar)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tokat’ta otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti

Gündem Yayın: 23.06.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı

Tokat’ta yolun karşısına geçmeye çalışırken otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti.

Tokat’ın Almus ilçesinde Şükrü Z. idaresindeki hafif ticari araç, Esentepe Mahallesi Emniyet Amirliği karşısında yolun karşısına geçmeye çalışan adama çarptı. Üzerinden kimlik çıkmayan yaya, kaza yerinde hayatını kaybetti. Cenaze otopsi yapılmak üzere Almus Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polis, kazada ölen kişinin kimliği belirlemek için çalışma başlattı. .

Paylaş: