Karabük Belediyesi tarafından şehir genelinde bulunan parklar ile mesire alanlarında bakım onarım çalışmaları yapılmaya başlandı. Bilindiği gibi şehir genelinde bulunan bir çok park kendini bilmez vatandaşlar tarafından tahrip edilmiş ve parklarda kamu zararı meydana gelmişti. Belediye ekipleri hem tahrip edilen parklarda hem de mesire alanlarında bakım onarım çalışması yaparken, kırılan üniteleri değiştiriyor, boyama ve döşeme işlemleri yapıyor.
BAŞKAN VERGİLİ; “BU TESİSLERİ KULLANIRKEN
HEPİMİZİN ORTAK MALI OLDUĞUNU UNUTMAYINIZ”
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Siz değerli hemşerilerimizden ricamız; bu tesisleri kullanırken hepimizin ortak malı olduğunu unutmamanız” diyerek daha önce parklarda yapılan tahribatlara dikkat çekti.