Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Karabük’te ilginç görüntüler

Haberde İnsan Yayın: 13.06.2024 20:59 |Güncelleme:14.06.2024 09:52
İhlas Haber Ajansı
Karabük’te ilginç görüntüler

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde 3 metreye uzanan çıtaları kucaklayan motosikletteki kasksız yolcu ile sürücünün tehlikeli yolculuğu cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
Bağlar Caddesi’nde plakasız motosikletle seyir halinde olan sürücü ve arkasındaki kişi, boyları 3 metreyi bulan çıtaları kucaklayarak taşıdı. Trafikte tehlikeye davetiye çıkarılan o anlar ise arkadan gelen araçtaki yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı. Motosikletteki tehlikeli taşımanın akıbeti ise görüntülerin sona ermesiyle bilinmiyor.

Refüjdeki telleri sökmeye çalıştı
Karabük’te bir kişi ise refüj üzerindeki telleri sökerek yolun karşısına geçmeye çalıştı. Zonguldak Caddesi üzerinde refüjü kapatan teli sökerek karşıya geçmeye çalışan bir kişi cep telefonu kamerasına yakalandı. 100 metre ilerisinde bulunan geçitten geçmeye üşenen şahıs teli sökemeyince mecburen yürümek zorunda kaldı.

>>>VİDEO<<<


1 Mesaj

Trafik · 14.06.2024,

Vatandaş teli kesiyormuş. Mevcut yaya geçidinde sıkıntı var diye (ki vardı evet) vatandaş için saçma sapan bir yere yaya geçidi yaparsan insanlar kendi çözümlerini bulmaya çalışır.


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görüntülerde saldırının yaşandığı yerde bulunan kafede oturanların panikle kaçıştığı görüldü

Karabük Yayın: 15.07.2024 22:35
İhlas Haber Ajansı
Görüntülerde saldırının yaşandığı yerde bulunan kafede oturanların panikle kaçıştığı görüldü

Karabük’te iddiaya göre şans oyunu oyunlarında 50 bin TL kaybeden şahsın tabanca ile ateş açarak kaçtığı olayın yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Kemal Güneş Caddesi üzerinde şans oyunları hizmeti veren büfede Musa D. (38), iddiaya göre sabah saatlerinden itibaren şans oyunu oyunlarında 50 bin TL kaybetmişti. Para kaybetmeyi hazmedemeyen şahıs, büfe önünde belinden çıkarttığı tabanca ile ateş açarak kaçmıştı. Büfe işletmecisi Mustafa Orhan ile cadde üzerindeki bir polis ile vatandaşların peşinden koştuğu şahıs, olay yerinin yakınındaki alışveriş merkezinde kıskıvrak yakalanmıştı. Büfe işletmecisi ve eşi ile vatandaşların büyük panik yaşandığı olayda iş yerine 3 kurşun isabet ederken, silahı ile birlikte gözaltına alınan şahıs Karabük Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilerek gözaltına alınmıştı. Oynadığı şans oyunlarında yaklaşık 50 bin TL kaybeden şahsın ateş açtığı o anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Silahlı saldırının yaşandığı yerin hemen yakınındaki bir kafede oturanların panik anları da güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, silahlı saldırının yaşanmasının ardından kafeterya önünde oturan müşterilerin ayağa kalktığı ve olayı anlamaya çalıştığı, saldırganın kendilerine doğru koştuğunu gören müşterilerin panikle iş yerine kaçışmaya başladığı yer aldı.

Polis ekiplerince gözaltına alınan Musa D.’nin emniyette verdiği ifadede bahis oyunları bağımlısı olduğunu ve sabah saatlerinden itibaren oynadığı oyunlarda 50 bin TL kaybettiğini, bir anlık öfkeyle belindeki tabanca ile ateş açtığını ve yaşananlardan dolayı pişman olduğunu söylediği öğrenildi.