Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Karabük Milletvekili Cem Şahin Bayramı Memleketinde Geçirecek

Günlük Yayın: 25.06.2023 16:16
Karabük Milletvekili Cem Şahin Bayramı Memleketinde Geçirecek

AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı, MKYK Üyesi ve Karabük Milletvekili Cem Şahin, 9 Günlük Kurban Bayramı tatilini fırsat bilerek soluğu memleketi Karabük’te aldı.
Şahin, beraberinde AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya, Safranbolu İlçe Başkanı Yasin Aydın ve teşkilat mensupları ile Safran Park AVM’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Vatandaş ve esnaflarla sohbet eden Şahin, Kurban Bayramlarını tebrik etti.
Ziyaret sonunda gazetecilere açıklama yapan Şahin, Safranbolu’da esnaflarla buluştuklarını ve onlarla hasbihal ettiklerini söyledi.
Bayram alışverişine çıkan vatandaşlarla da görüştüklerini ve onların talep ve temennilerini dinlediklerini aktaran Şahin, “Bayram süresince Karabük’te olacağım. 9 gün tatil süresince ilçelerimizi, köylerimizi ziyaret edeceğiz, vatandaşlarımızla sohbet edeceğiz, bayramda onlarla birlikte olmaya gayret göstereceğiz. Halkımızla iç içe olmayı arzu ediyoruz. Ben tüm hemşerilerimin Kurban Bayramını tebrik ediyorum.” diye konuştu.
Salt ise teşkilatlarıyla birlikte esnaflara “hayırlı işler” dilediklerini, ve Kurban Bayramlarını tebrik ettiklerini ifade etti.(haber Merkezi)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ruhsatsız maden ocağının önünde yüksekten düşen işçi hayatını kaybetti

Gündem Yayın: 17.07.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı

Zonguldak’ta iddialara göre ruhsatsız işletilen maden ocağının önünde yüksekten düşerek yaralanan Satılmış Gedik isimli işçi, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

İddialara göre olay Kilimli ilçesine bağlı Damarlı Mahallesi Açık İşletme mevkiindeki orman sahasında meydana geldi. Sahadaki ruhsatsız işletilen maden ocağında çalışan Satılmış Gedik (32) isimli maden işçisi, kendisini hastaneye getiren D.Y.’nin iddiasına göre maden ocağının önünde yüksekten düşerek yaralandı. Kilimli Semt Polikliniği’ne getirilen Satılmış Gedik yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Otopsi için Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

TTK ekibi ve Olay Yeri İnceleme Müdürlüğü ekipleri olay yerinde çalışma başlattı.

Paylaş: