Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin talimatları doğrultusunda Belediye Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışma yaptığı alanlardan biri de Kemal Oyman Sanayi Sitesi oldu. Aşağı Kızılcaören Köyü yolu üzerinde devam eden kanalizasyon ana hat çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor.
Alt yapısıyla, üst yapısıyla Karabük’ün geneline hizmeti zamanında ulaştırmak adına gece gündüz yoğun bir çalışmanın içerisinde olduklarını vurgulayan Başkan Vergili; “Karabük Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti götürebilmek için çalışıyoruz. Belediye imkanlarını en iyi şekilde kullanarak ve özellikle mahalle, semt ayırımı yapılmaksızın hizmetlerin sunulmasıyla Karabük’ü yaşanılabilir bir şehir haline getirmek istiyoruz” dedi.