Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

K Yetki Belgeleri Verilmeye Başlandı

Gündem Yayın: 13.05.2014 15:39
Yazar:

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Cem Biçen, K Türü Yetki Belgelerinin Oda tarafından yeniden verilmeye başlandığını söyledi.

Genel Sekreter Cem Biçen konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada;

“TOBB ve Ulaştırma Haberleşme Bakanlığı ile yeniden protokol imzalanmasıyla geçici bir süre hizmeti verilemeyen K Türü yetki belgelerinin verilmesine  başlanmıştır.

2005 yılından bu yana K Türü Yetki Belgelerinin Odamız tarafından verilmesiyle işlemler kısa bir sürede gerçekleştirilerek halkımıza ve üyelerimize önemli maddi manevi kazanç sağlanmıştı. Yetkilendirme konusunun da yeni protokol imzalanıncaya kadar işlemler Bolu Ulaştırma Bölge Müdürlüğünce gerçekleştirilmekteydi.

Zaman içersinde yaşanan bu tür sıkıntılar, yetkilendirmenin tekrar Odalara verilmesiyle  aşılmış oldu.  Bu yeni gelişmeyle hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz” dedi.

 

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Vergili’den Esnaf Ziyaretleri

Manşet Yayın: 05.03.2024 14:54
Vergili’den Esnaf Ziyaretleri

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, 2024 yerel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Vergili,  Bayır Mahalle Gazi Paşa ve Fevzi Çakmak Caddelerinde ki esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret ederek, esnaflar ile sohbet edip, isteklerini dinledi.

Ziyaret esnasında Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Meşe ve parti üyeleri eşlik etti. (Ramazan Öztürk)

UST MANSETVergiliden Esnaf Ziyaretleri3 3 jpg