İŞKURKAMPÜS Karabük Üniversitesi yerleşkesinde faaliyete, kaldığı yerden devam ediyor..
Pandemi nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilmesi sonrası kapatılan İŞKURKAMPÜS faaliyetlerine yeniden başlandı.
Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Şube Müdürleri ve İş ve Meslek Danışmanları katılımıyla, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı 1.katta faaliyetlerini yürütecek olan birim, şimdilik haftada 2 gün üniversite öğrencilerine hizmet edecek.
İŞKURKAMPÜS, kurum faaliyetleri, mesleki eğitim, iş arama süreçlerine destek, Kariyer Planlamaları gibi birçok konuda danışmanlık hizmetlerini yürütecek.
Pandemi nedeniyle ara verilen faaliyeti yeniden başlattıklarını söyleyen Çalışma ve İş Kurumu ( İŞKUR) İl Müdürü Mustafa Çalış, hizmetin öğrencilerin ayaklarına getirildiğini, İŞKUR noktasını ve Kurumu takip etmeleri çağrısında bulunarak yeni akademik yılın Öğrencilere hayırlı olması temennisinde bulundu.