Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

İlhan Palut: “Hafta hafta daha âlâ manzara veren bir ekibimiz var”

Spor Yayın: 03.09.2023 16:24
Kaynak: İHA
İlhan Palut: “Hafta hafta daha âlâ manzara veren bir ekibimiz var”

Çaykur Rizespor Teknik Yöneticisi İlhan Palut, Karagümrük maçının akabinde, “Hafta hafta daha uygun manzara veren bir grubumuz var” dedi.

Trendyol Muhteşem Lig’in 4. haftasında alanında Çaykur Rizespor, alanında Fatih Karagümrük’ü 1-0 mağlup etti. Maçın akabinde açıklamalarda bulunan Çaykur Rizespor Teknik Yöneticisi İlhan Palut, “Ligin 4. maçı. Hafta hafta daha âlâ manzara veren bir kadromuz var. Bugün de bu süreci sürdürmek ve alanımızda 3 puanı almak istiyorduk. Ekibim güzel uğraş etti. Devir dönem topla da kuvvetli alanda kaliteli işler yapabildik. Kadromun birinci ve ikinci yarı 12-20 dakikasında ekibimden mutluyum. 70. dakikadan sonra çok fazla gömüldük. Bunda rakibin artık direkt topları seçmesinde tesiri vardı. Top bize geçtiği vakit topun değerini daha uygun bilmeliydik. Rakip bu kadar risk almış iken daha fazla kontrataklarla faydalanabilirdik. Bir formda uzunca bir müddet savunmak zorunda kalarak 3 puanı aldık. Olağan ki kazanmak çok değerli. Ulusal ortaya gireceğiz. 3 gün dinleneceğiz. Ondan sonra birçok eksiğimizi gidereceğiz. Grubumuzu daha yeterli noktaya getirmek ismine çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Oyuncularımı kutluyorum. Bugün stadyumda taraftar sayısı çok farklıydı. İnşallah güzel sonuçlar almaya devam ederiz ve tam dolu bir stat önünde oynamaya devam ederiz” diye konuştu.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Elbistan’da 4,0 büyüklüğünde deprem

Türkiye Yayın: 28.09.2023 10:18
Elbistan’da 4,0 büyüklüğünde deprem

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) verdiği bilgiye göre, Kahramanmaraş Elbistan ilçesinde 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Saat 09.18’de meydana gelen depremin derinliği 14 kilometre olarak ölçüldü.