Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

İl Müftülüğünden Cezaevi’nde Konferans

Gündem Yayın: 26.04.2016 13:44
İl Müftülüğünden Cezaevi’nde Konferans

Karabük İl Müftüsü Halil Bektaş, Karabük Cezaevinde “Hz. Peygamber Tevhid ve Vahdet Gelin Birlik Olalım” konulu konferans verdi.

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle verilen konferans Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Konferansın sonunda hükümlü ve tutukluların katıldığı Dini Bilgiler Yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi. İl Müftülüğü ile cezaevi idaresi arasında yapılan protokol çerçevesinde Karabük İl Müftülüğü tarafından cezaevinde bulunan hükümlü ve tutuklulara her ay farklı konularda konferanslar gerçekleştiriliyor.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üşengeçliğin bu kadarı da pes dedirtti

Manşet Yayın: 17.07.2024 15:03
Üşengeçliğin bu kadarı da pes dedirtti

Karabük’te 20 metre mesafedeki yaya geçidini kullanmayıp tel örgünün üzerinden atlayan kişi cep telefonu kamerası ile görüntülendi.
Olay Zonguldak Caddesinde meydana geldi. 20 metre mesafedeki yaya geçidini kullanmaya üşenen bir şahıs tel örgünün üzerinden atlayarak yolun karşısına geçmeye çalıştı. Telin üzerinde bir süre dengesini sağlayamaya çalışan şahsın kendini tehlikeye attığı anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi. En çok kazanın yaşandığı bölgelerden biri olan caddede yapılan bu davranış pes dedirtti.

Öte yandan yol boyunca örülü olan tellerin bir kısmına zarar verildiği görüldü.

Haber videosu için TIKLAYINIZ!