Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Hayır Partisi Genel Başkanı Bekleviç; “Türkiye Genelinde Gezilerimizi Sürdürüyoruz”

Gündem Yayın: 17.03.2017 14:23
Hayır Partisi Genel Başkanı Bekleviç; “Türkiye Genelinde Gezilerimizi Sürdürüyoruz”

 

Kurulma aşamasında olduğu belirtilen HAYIR Partisi Genel Başkanı Tuna Bekleviç Karabük Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Yapılan ziyarette kısa bir değerlendirme yapan Genel Başkan Tuna Bekleviç, “5 Ocak tarihinden buyana güçlü bir hayır kampanyası sürdürüyoruz. Bu kapsamda 57 İl,151 İlçe ve 1.048 köy gezileri gerçekleştirdik.

Gezilerimizi ağırlıklı olarak İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerine yaptık. Hayır  kampanyası yolculukları ülkenin geleceğini çok yakından ilgilendiriyor. İnanıyoruz ki Hayır çıkması bu ülkenin kurtuluşu, Evet çıkması halinde ise ortada devlet diye bir şey kalmayacak.

6 Şubat tarihinde kuruluş evraklarımızı teslim ettiğimiz HAYIR Partimizi 17 Nisan’da kapatacağız. Bunun Türkiye’de bir ilk olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Diğer yandan gezileri tamamen kendi imkanlarıyla sürdürdüklerini bildiren Bekleviç, Kampanya yapacak imkanlarının da çok kısıtlı olduğunu söyledi.

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Safranbolu’da “Hayat Boyu Öğrenme” toplantısı

Safranbolu Yayın: 24.07.2024 15:34
Safranbolu’da “Hayat Boyu Öğrenme” toplantısı

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde “Hayat Boyu Öğrenme” toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantı, Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Toplantıda, ilçede yaygın eğitim hizmetleri veren Safranbolu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün son 2 yıllık istatistik verileri değerlendirilirken,2024-2025 eğitim öğretim yılında yapılacak olan kurs faaliyetleri ele alındı.

Kamu kurumları ile sivil toplum örgütlerinin ihtiyacı olan kurslar belirlenerek hayat boyu öğrenme kapsamında açılacak olan kurslarda ihtiyaç halinde, sınıf olarak kamu kurum ve kuruluşlarının fiziki imkanlarının kullanılmasına yönelik planlamalar yapılan toplantı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.