Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Hatıra ormanına katkı veren muhtarlara sertifika verildi

Gündem Yayın: 17.11.2021 13:03
Hatıra ormanına katkı veren muhtarlara sertifika verildi

İçişleri Bakanlığı tarafından ’19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla ülke genelindeki tüm köy ve mahalle muhtarları için Ankara’da hatıra ormanı oluşturuldu.
Ankara Gölbaşı ve Çubuk ilçelerinde Karabük muhtarları için oluşturulan hatıra ormanlarına, ait sertifikalar Vali Fuat Gürel’in de katılımları muhtarlara verildi.
Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Vali Fuat Gürel “Muhtarlar günü dolayısı ile İçişleri Bakanlığımızın oluşturduğu bir ormanda artık her muhtarımızın bir fidanı var, ormanlar doğaya verdiğimiz önemin en güzel örneği olup gelecek nesillere bırakacağımız en doğal mirasımız ve geleceğe nefesimizdir” dedi.
Tören sertifikaların dağıtımı ve hatıra fotoğraf çekilmesi ile sona erdi

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boluspor Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı

Spor Yayın: 16.07.2024 20:52
İhlas Haber Ajansı

Teknik direktör arayışında olan Trendyol 1. Lig ekiplerinden Boluspor, son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz gün yapılan olağanüstü kongrede tekrar kulüp başkanlığına seçilen Savaş Abak ve yönetim kurulu, ilk olarak teknik adam sorununu çözüme kavuşturdu. Son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile kırmızı-beyazlı ekip anlaşmaya vardı. 40 yaşındaki teknik adamla, bir araya gelen Bolusporlu yöneticiler, Bekir İrtegün ile anlaşma sağladı. Genç teknik adam, kariyerinde toplamda 371 karşılaşmada görev aldı.

Paylaş: