Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor

Gündem Yayın: 25.03.2017 14:39
Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor

 

Vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla Vali Mehmet Aktaş Başkanlığında her ay düzenli olarak gerçekleştirilen halk günü toplantıları devam ediyor.

5000 Evler Akıntepe Düğün Salonunda gerçekleştirilen halk günü toplantısına Vali Mehmet Aktaş’ın yanı sıra İl Jandarma Komutanı J. K. Albay Cihan Ulukaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, ilgili kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, 75. Yıl Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve Bahçelievler Mahalle Muhtarları ile bu mahallelerde ikamet eden vatandaşlarımız katıldı.

Özellikle iş, sağlık, ulaşım, konut mağduriyeti ve bireysel ekonomik sıkıntılarının çözümü noktasında destek isteyen vatandaşların sorunlarını dinleyen Aktaş, sorunların çözümü konusunda beraberindeki kurum amirlerine talimatlar verdi.

Halk günü toplantısının akabinde Vali Mehmet Aktaş beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, 5000 Evler 75. Yıl Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi Muhtarları ve Karabük Belediyesi yetkilileri ile birlikte okul yapımı için düşünülen alanlarda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı.

 

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ruhsatsız maden ocağının önünde yüksekten düşen işçi hayatını kaybetti

Gündem Yayın: 17.07.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı

Zonguldak’ta iddialara göre ruhsatsız işletilen maden ocağının önünde yüksekten düşerek yaralanan Satılmış Gedik isimli işçi, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

İddialara göre olay Kilimli ilçesine bağlı Damarlı Mahallesi Açık İşletme mevkiindeki orman sahasında meydana geldi. Sahadaki ruhsatsız işletilen maden ocağında çalışan Satılmış Gedik (32) isimli maden işçisi, kendisini hastaneye getiren D.Y.’nin iddiasına göre maden ocağının önünde yüksekten düşerek yaralandı. Kilimli Semt Polikliniği’ne getirilen Satılmış Gedik yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Otopsi için Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

TTK ekibi ve Olay Yeri İnceleme Müdürlüğü ekipleri olay yerinde çalışma başlattı.

Paylaş: