Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Gürel Çifti Yücel Huzur Evini Ziyaret Etti

Günlük Yayın: 22.03.2023 11:15
Gürel Çifti Yücel Huzur Evini Ziyaret Etti

Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla hane ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde 80 yaşındaki Emine Karakaş ve 80 yaşındaki eşi Salim Karakaş, 78 yaşındaki Fatma Özdem ile yakından ilgilenen Gürel çifti asırlık çınarlar ile anıları ve hayat tecrübeleri üzerine hoş sohbetler gerçekleştirdiler.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Canbaz’ın eşlik ettiği ziyaretlerde günün anısına Emine Karakaş ve Fatma Özdem’e çiçek takdim eden Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, asırlık çınarlara sağlıklı ve mutlu bir ömür temennisinde bulundu.

GÜREL ÇİFTİ YÜCEL HUZUR EVİNİ ZİYARET ETTİ
Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, Yaşlılar Günü nedeniyle Yücel Huzurevinde kalan büyüklerle bir araya geldi.

Ziyarette Huzurevi sakinleri tarafından yapılan resim sergisini gezen Vali Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel asırlık çınarlarla tek tek ilgilenerek bir süre hasbihal etti. (Halil Kızılyer)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Amasya’da amatör maçta kavga: Sahaya çöp kovası atıldı, futbolcular birbirine girdi

Gündem Yayın: 19.05.2024 16:48
İhlas Haber Ajansı
Amasya’da amatör maçta kavga: Sahaya çöp kovası atıldı, futbolcular birbirine girdi

Amasya’da oynanan bir amatör lig futbol maçında sahaya çöp kovası atıldı, futbolcular birbirine girdi. Sahalarda istenmeyen görüntüler kameralara yansıdı.

Merzifonspor ile Suluova Sebatspor arasında oynanan Bölgesel Amatör Lig (BAL) play-off maçının son anlarında saha karıştı. Suluova Sebatspor maçın uzatma dakikalarında peş peşe 2 gol bularak galip geldi.

İlk gol sonrası sevinen futbolcuların üstüne tribünden pet şişeler atıldı. Öfkelenen bir taraftarın tribünden sahaya çöp kovası da fırlattığı görüldü. İkinci golün ardından maçın bitiminde de iki takımın futbolcuları arasında yaşanan tekmeli, yumruklu kavgalar yine kameralarca kaydedildi. Stadyum görevlileri, teknik heyetler ve polis olayları sakinleştirmeye çalıştı.

Paylaş: