Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Eskipazar Kaymakamından Kurum Amirleriyle Doğa Yürüyüşü

Gündem Yayın: 03.05.2016 14:17
Eskipazar Kaymakamından Kurum Amirleriyle Doğa Yürüyüşü

 

Eskipazar idarecileri hafta sonu doğa yürüyüşünde bir araya geldi.

Eskipazar Kaymakamı Hülya Yavuz, Jandarma Komutanı Kd. Bşçvş. Vahdi Güngör, İlçemiz Cumhuriyet Savcıları Tolga Hamit Erol ve Sedat Belen, Emniyet Amiri Muharrem Çevik ve diğer kurum amirlerinin de katılımıyla doğa yürüyüşü düzenlendi.

İlk olarak Sofular Köyü Dereköy Mahallesinde bulunan anıt meşe ağacında kahvaltı yapıldı. Daha sonra Eğriova Yaylasına geçilerek buradan Sülemiş ve daha sonra da Gelin Taşı bölgesine gidilerek yürüyüş gerçekleştirildi. Dönüşte ise aynı rota kullanıldı.

Yürüyüşe katılanların çoğunluğunun bu bölgeye ilk defa gelmesi ülkemizin en güzel, verimli ve endemik ağaç türleri ile bir çok bitkinin bulunduğu doğal güzellikler katılımcıları hayran bıraktı.

Doğa yürüyüşü yapan katılımcılara akşam ise Hasanlar Köyü Muhtarı Fevzi Düzdere  ve Yalakkuz- Sofular Köyü Tarımsal Kooperatifi yöneticilerinden Fahri Yıldırım ikramda bulundu.

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Gündem Yayın: 13.07.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı
Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Samsun’da bir kişiyi boş arazide zorla alıkoyup darp ve tehdit ettiği iddia edilen şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi Kadife Sokak’ta bulunan boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.Ö.’yü götürdüğü boş arazide darp edip zorla alıkoyup tehdit ettiği iddia edilen M.A. (24), şikayet üzerine İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin takibi sonucu yakalandı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen M.A., “kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaz kasten yaralama ve tehdit” suçlarından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Paylaş: