Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Ekmek teknesi alev alev yandı: Kendisi söndürdü

Gündem Yayın: 16.08.2023 00:10
Kaynak: İHA
Ekmek teknesi alev alev yandı: Kendisi söndürdü

ekmek teknesi alev alev yandi kendisi sondurdu 0 BVXywPaQ
Bolu’da İzzet Baysal Caddesi’nde faaliyet gösteren bir mısırcı dükkanı şimdi bilinmeyen bir nedenle alev alev yandı. Dükkanı alevler içerisinde kalan esnaf kendi eforu ile yangını söndürürken etrafta büyük panik yaşandı.

Yangın, İzzet Baysal Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, İzzet Baysal Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir mısırcı büfesinden alevler yükselmeye başladı. Sıcak havanında tesiriyle bir anda büyüyen alevler dükkanı sardı. Cadde üzerine alev alev yanan mısırcı büfesi etrafta büyük panik oluşturdu. Durum 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirildi. Olay yerine itfaiye grupları sevk edildi. Ekmek teknesi alevler içerisinde kalan esnaf kendi eforuyla yangın söndürme tüpüyle alevleri söndürmeyi başardı. Olay yerine gelen itfaiye grupları ise gerekli soğutma çalışmalarını yaptı. Yanan dükkanda maddi hasar meydana geldi.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Jandarmadan yaralı martıya şefkat eli

Zonguldak Yayın: 22.09.2023 00:24
Kaynak: İHA
Jandarmadan yaralı martıya şefkat eli

Zonguldak’ta jandarma takımlarının devriye gezdiği sırada yaralı halde bulduğu martı tedavisinin akabinde tabiata salınacak.

Edinilen bilgiye nazaran Kdz. Ereğli ilçesi Kandilli beldesinde önleyici kolluk devriyesi gezen jandarma takımları, kanadından yaralı olduğu tespit edilen martı buldu. Yaralı martı, Zonguldak Vilayet Jandarma Komutanlığı takımları tarafından birinci müdahalesi yapılarak, tedavisinin devamı ve doğal hayat alanına bırakılması için Etraf, Tabiat ve Hayvanları Müdafaa timi ve Zonguldak Tabiat Muhafaza ve Ulusal Parklar Müdürlüğü takımları ile bir arada Veteriner Tabibe teslim edildi.

Paylaş: