İl Özel İdare Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci Eflani ilçesinde KÖYDES yatırımlarının bir çoğunun tamamlandığını söyledi.
Kelleci konuyla ilgili olarak verdiği bilgide; “Eflani İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümeni tarafından yapılan ve KÖYDES programı dahilinde olan; Çamyurt Köyü İçmesuyu Tesisi Yapım İşi İl Özel İdaremiz kontrollüğünde tamamlanmıştır.
Eflani İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümeni tarafından yapılan ve KÖYDES programı dahilinde olan; 6 Km’lik Kocacık Köyü Emirler Mahalle Yolu BSK çalışması, 1,65 Km’lik Müftüler Köyü Mollaoğlu Mahallesi Yolu BSK çalışması , 3,2 Km’lik Çukurgelik – Sofuoğlu Grup Yolu BSK çalışması 900 Metre Bostancılar Köyü Kızılcalar Mahallesi Yolu BSK çalışması İl Özel İdaremize ait Ekiplerimizin özverili çalışmaları sonucunda tamamlanmıştır” dedi. (Haber Merkezi)
EFLANİ'DE "OLTANI KAP GEL" YARIŞMASI – Karabük Haber Postası · 18.10.2023,
[…] Kaymakamlığı, Eflani Belediye Başkanlığı ve Eflani Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğinde Cumhuriyetin 100. yılı etkinlikleri […]
EFLANİ'DE BİRİNCİYE 3 BİN TL VERİLECEK – Bölgenin Sesi Gazetesi · 24.10.2023,
[…] Kaymakamlığı, Eflani Belediye Başkanlığı ve Eflani Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğinde Cumhuriyet’in 100. yılı etkinlikleri […]