Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Cumhuriyet Başsavcısı Kesgin’den Hayırlı Olsun Ziyareti

Manşet Yayın: 20.04.2024 12:59
Cumhuriyet Başsavcısı Kesgin’den Hayırlı Olsun Ziyareti

Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Kesgin’den ve Adalet Komisyonu Başkanı Duran’dan Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin ve Karabük Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Duran, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Karabük Belediye Başkanı seçilen Özkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun temennisinde bulunarak, yeni görevinde başarılar dilediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkan Özkan Çetinkaya, Karabük Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin ve Karabük Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Duran’a nazik ziyaretleri ve güzel temennileri için teşekkür etti.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Bekir Develi, Kudüs’ü anlattı

Kültür Sanat Yayın: 25.05.2024 04:45
İhlas Haber Ajansı

Çorum Belediyesi’nin “Han sohbetleri” etkinliğinin bu haftaki konuğu yazar Bekir Develi oldu.

Kültür, sanat etkinliklerini sürdüren Çorum Belediyesi yazar Bekir Develi’yi Çorumlularla buluşturdu. Bekir Develi ’Kudüs Bizim Neyimiz Olur?’ konulu sohbetiyle Han sohbetleri buluşmalarının bu haftaki konuğu oldu. Kudüs’ün tarihsel, kültürel ve manevi önemi anlatan Develi, Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın Müslümanlar için önemine değindi.

Katılımın yoğun olduğu programı Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın da izledi. Program sonunda, Bekir Develi’ye hediye takdim eden Başkan Aşgın, “Kıymetli yazarımız Bekir Develi ve Veli Paşa Hanı’nı dolduran tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bekir Develi söyleşinin ardından sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.