Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Çocuk Parkları Açılışa Hazırlanıyor

Gündem Yayın: 13.04.2015 12:47
Çocuk Parkları Açılışa Hazırlanıyor

Karabük Belediyesi yeni parkları halkın hizmetine sunmaya devam ediyor. Yapımı son aşamasına gelinen 5000 Evler Parkı hızla tamamlanarak açılışa hazırlanıyor. Karabük Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından 5000 Evler Mahallesi’nde yapılan Parkların çim serim işlemi başladı.
Karabüklülerin sosyal donatı ve yeşil alanlarını genişletmeye devam eden Karabük Belediyesi, 5000 Evler Mahallesinde yeni parkın çalışmalarına başlayarak, sosyal ve dinlence alanları da inşa ediyor.
Eski parkları da unutmayan ekipler yeniden düzenlemelerle çocukların kullanıma sunuyor. İhtiyaç duyulan noktalara monte edilmeye başlayan parklar daha açılmadan çocukların akınına uğruyor. Karabük Belediyesi mahallelerde yaptığı çalışmalarla hem çocukları hem ailelerini sevindiriyor. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda park ve spor alanları yapan Karabük Belediyesi uygun olan noktaları halkın kullanımına sunuyor.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Gündem Yayın: 13.07.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı
Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Samsun’da bir kişiyi boş arazide zorla alıkoyup darp ve tehdit ettiği iddia edilen şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi Kadife Sokak’ta bulunan boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.Ö.’yü götürdüğü boş arazide darp edip zorla alıkoyup tehdit ettiği iddia edilen M.A. (24), şikayet üzerine İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin takibi sonucu yakalandı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen M.A., “kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaz kasten yaralama ve tehdit” suçlarından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Paylaş: