Safranbolu ilçesinde Çocuk Koruma Kurul toplantısı geniş katılımla gerçekleştirildi.
Safranbolu Kaymakamlığı toplantı salonunda Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz Başkanlığında yapılan toplantıya, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu İlçe Emniyet Müdürü Bülent Yeşilyurt, İlçe Jandarma Komutanı Emrah Aydın, kurum müdürleri ve amirleri katılım sağladı.
Toplantıda, 5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu kapsamında koruyucu, önleyici ve destekleyici tedbirlere yönelik çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.