Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Çaycumaspor’un lideri Şenan Kerçin oldu

Zonguldak Yayın: 24.08.2023 16:48
İhlas Haber Ajansı
Çaycumaspor’un lideri Şenan Kerçin oldu

Zonguldak Muhteşem Amatör Lig ekiplerinden Çaycumaspor, uzun süren ortanın akabinde Harika Kongresini yaparak yeni liderini seçti. Yeni devrin lideri müzisyen Şenan Kerçin oldu.

Çaycuma Belediye binasında düzenlenen Harika Kongreye açılış gündemini kayyum heyetinden Alaattin Yeşil açtı, akabinde divan heyeti seçildi. Divan heyetine İsmail Uzaldı, Doğukan Kasapoğlu ve Ali Köktürk seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının akabinde gündem unsurlarına geçildi. Seçimlerde ise kulübün başına 2023-2024 dönemi öncesinde başkanlık yapacak olan lider adayı olarak Divan heyeti Şenan Kerçin’in ismini söyleyerek üyeler tarafından açık oy metodu ile kabul edildi ve Şenan Kerçin Çaycumaspor’un lideri seçildi.

Takımın lideri olan ve birebir vakitte bir müzik kümesinin şefliği üstlenen Şenan Kerçin açıklamalarda bulunarak ekibin artık yeni bir sayfa açtığını söz etti. Kerçin konuşmasına şöyle devam etti:

“Öncelikle bu kulübün bu düzeylere gelmesi hakikaten çok üzücü bir durum. Bunu duyduğumda bir halde takviye vermem gerektiğini düşündüm. Esasen bununla ilgili olarak da 1 yıldır daima bir istek vardı. Hatta bugün son bir deva olduğunu bilerek kulübü ortada bırakamazdık. Bir formda bu misyonu üstlendik. İnşallah iyisiyle ben ve idare ile birlikte çok hoş şeyler yapacağımıza inanıyorum. Bundan sonra Çaycumaspor asla bu durumlara düşmeyecektir. Düşmeyeceğini de inanıyorum. Müzisyen lider severler diye düşünüyorum. Amaçlarımız evvel kulüpteki sistemi oturtturmak. Evvel bir yürümeyi öğrenelim. Yürümeye başlayalım. Ondan sonra ufak ufak koşacağız. İllaki amaçlarımız olacak. Benim açıkçası Çaycuma’yı görmek istediğim yer bugün Karabükspor 1.liglerde oynadıysa Çaycuma’da muhakkak bir yere kadar yükselmesi kadar inanan bir beşerim. Bunu yılladır sorarım. Bu kadar eski kulüp neden hala buralarda diye inşallah oralara ulaşabilirsek, ne keyifli bize. “

Başkan Kerçin, Çaycumalılar’dan takviye isteyerek, “ Çaycuma halkının Çaycumaspor’a takviye vermesini gerektiğine inanıyorum. Yeni bir idare geldi. Yani her şeyin şeffaf olacağı bir idare geldi. Bizlerle bir arada olsunlar, bizleri desteklesinler. Bizde gereken karşılığı alanda onlara vereceğimizi inanıyorum. Her vakit şampiyonluk olması gerekir. Zati şampiyonluk yoksa bence amaç yoktur. Öncelikle bu duruma bakmamız gerekiyor. Zira nitekim sıfır bir kulübü alıyoruz. Süratlice bir grup oluşturursak tabi ki şampiyonluk.”

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Yayın: 21.05.2024 00:48
İhlas Haber Ajansı
120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Tenis İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Tenis Turnuvası sona erdi. 120 sporcunun katıldığı turnuvada dereceye giren tenisçilere ödülleri törenle verildi.

Abant Tenis İhtisas Kulübü kortlarında gerçekleştirilen turnuva yoğun katılımla gerçekleştirildi. 6 kategoride mücadele eden sporcular dereceye girebilmek için ter döktü. Müsabakaların final mücadeleleri sonunda 1 ve 2’nci olan sporcular belli oldu. Turnuvanın ödül töreni Abant Tenis İhtisas Kulübü’nde gerçekleştirildi. Törene Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler, Spor Şube Müdürü Kubilay Kalaycıoğlu, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Beykoz, sıra sporcular ve yakınları katıldı.

“Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur”

Bolu Tenis İl Temsilci ve Kulüp Başkanı Ahmet Ulusoy, “Düzenlediğimiz turnuvalar, bu sporcuları yukarıya çıkarmak için atılan önemli adımlardır. Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur. Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza ve ailelerine teşekkür ederim” dedi.

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ise turnuvanın düzenlenmesine emeği geçenlere teşekkür ederken, sporun yaşam biçimi haline getirilmesi temennisinde bulunarak, dereceye giren sporcuları tebrik etti. Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler de Bolu’da tesisleşme oranının arttığını ifade ederek, tenisin geldiği noktanın da çok önemli olduğunu söyledi. Güler, sporcuları ve turnuvada emeği geçenleri tebrik etti.