Karabük Belediyesi tarafından Kent Meydınına yaptırılan tuvaletin son hali bu kadar da olmaz dedirtiyor.
Karabük Belediyesi tarafından Kent Meydanında yapılan tuvaletlerin durumu içler acısı. Halka hizmet amaçlı birinci sınıf malzeme ile yapılan tuvaletler resimde de görüldüğü gibi kırık ve dökük bir hal aldı.
Kişi ve kişilerce hunharca yapılan bu görüntü karşısında “İnsan niye bunu yapar ki” sorusu akla gelirken, vatandaşlar ise gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Gazetemize konuşan vatandaşlar “Bunu yapan insan olamaz. Bu mermerleri nasıl kırdılar nasıl bu hale getirdiler, ne istediler anlamakta güçlük çekiyoruz. Neticede burada tüyü bitmemiş yetim hakkı var. Devletin malına zarar vermek insana ne sağlar anlamış değiliz. İnşallah kim yaptıysa belirlenir ve cezasını çeker” dediler.
Diğer yandan Kent meydanının çevreleyen çim alanda sigara izmaritleri, pet şişe, yiyicek atıkları ile dolu olduğu dikkatlerden kaçmadı.