Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Belgesel Film ve Fotoğraf Yarışmasında Başvurular Devam Ediyor

Safranbolu Yayın: 01.08.2016 14:18
Yazar:
Belgesel Film ve Fotoğraf Yarışmasında Başvurular Devam Ediyor

Alanında tek olan ve her yıl katılımın daha da arttığı Uluslararası Altın Safran Belgesel Film ve Fotoğraf Yarışmasında başvurular alınmaya devam ediyor.

Safranbolu Belediyesi tarafından düzenlenen,  “ Kültürel Miras ve Korumacılık “ ana teması ile yola çıkılan ve 17. si gerçekleştirilecek olan Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivalinin bu yıl daha büyük bir coşku, ilgi ve katılım ile alanında tek olmaya devam edeceği tahmin ediliyor.

Her yıl bir de alt tema ile desteklenen Festivalde bu yılki alt temanın “Medeniyetimizin Manevi Dinamikleri” olarak belirlendiği bildirilirken,  Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “ Festivalimiz her yıl bir önceki yıla oranla daha yoğun katılım ve ilgi ile büyüyerek gerçekleştiriliyor. Bu yılda ilginin yoğun olması bizleri sevindiriyor.

  1. si düzenlenecek olan Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali kapsamında düzenlenen, Belgesel Film Yarışması ve yine 17. sı yapılacak olan Altın Safran Fotoğraf yarışmasına tüm belgesel film ve fotoğraf severleri davet ediyoruz” denildi.

Yarışmaya katılmak isteyenler www.altinsafran.org internet sitesinden başvuru yapabilirler. Belgesel Film Yarışmasında son başvuru tarihi  ise 19 Eylül 2016 Pazartesi olarak açıklandı.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu Yayın: 24.04.2024 08:48
İhlas Haber Ajansı
Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde jandarma ekipleri tarafından arama yapılan araçta uyuşturucu ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu madde imal ve ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar neticesinde Tosya ilçesinde 2 şahsa ait ikamet ve araçlarında yapılan aramada, paketler halinde hazırlamış satışa hazır 150 gram metamfetamin, esrar ve 16 bin 800 TL suçtan elde edildiği değerlendirilen para ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslar, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkartılan şahıs tutuklandı.

Paylaş: