Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Başkan Vergili Muhtarlarla Toplantıda Buluştu

Gündem Yayın: 23.03.2017 15:19
Başkan Vergili Muhtarlarla Toplantıda Buluştu

 

Her ay düzenli olarak yapılan Mahalle Muhtarlar toplantısı merkez mahalle muhtarları dernek lokalinde Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergilinin de katılımı ile yapıldı.

. Toplantıya Karabük Belediye Başkanı Rafet vergili, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma danışman ve mahalle muhtarları katıldı.Toplantıda, mahalle muhtarlarının istek ve sorunları Başkan vergili tarafından dinlenildi ve çözüm yolları konuşuldu.

Sohbet havasında geçen toplantıda açılış konuşmasını Karabük Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı yaptı. Harmanbaşı;  “Havaların ısınmasıyla mahallelerdeki sorunlarımız ve bekleyen hizmetlerimiz gündeme gelmeye başlayacak sayın belediye başkanımız önümüzdeki günlerde inşallah gezici başkanlık ofisi uygulamasına başlayacak ve sorunları yerinde tespit edecek. Bizi en çok heyecanlandıran bir diğer konu ise  3 Nisan’da Karabük’ü Safranbolu’ya bağlayan köprünün açılması olacak.  İnsallah birlik beraberlik içersinde toplantılarımız her ay devam etmesini arzu ediyorum. 16 Nisan’da ülkeni geleceğini kaderini belirleyecek halk oylamasını şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temelli ediyorum” dedi.

 

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Gündem Yayın: 13.07.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı
Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Samsun’da bir kişiyi boş arazide zorla alıkoyup darp ve tehdit ettiği iddia edilen şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi Kadife Sokak’ta bulunan boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.Ö.’yü götürdüğü boş arazide darp edip zorla alıkoyup tehdit ettiği iddia edilen M.A. (24), şikayet üzerine İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin takibi sonucu yakalandı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen M.A., “kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaz kasten yaralama ve tehdit” suçlarından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Paylaş: