Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Başkan Köse’den Kurban Bayramı Mesajı

Günlük Yayın: 26.06.2023 14:27
Başkan Köse’den Kurban Bayramı Mesajı

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, tüm İslam âleminin ve Safranbolu halkının Kurban Bayramı’nı kutladı.

Başkanı Köse Kurban Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda şu görüşlere yer verdi;

“Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.

Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği günlerdir.

Bütün bu değerleri barındıran dinimizin anlamlı günlerinden biri olan Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı da ifade etmektedir.

Safranbolulu hemşerilerimizle birlikte bir bayramı daha kutlayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, bir kez daha bütün halkımızın ve İslam dünyasının Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde geçmesini temenni ediyorum.” (Haber Merkezi)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karabük’te Haziran ayında 160 konut satıldı

Manşet Yayın: 17.07.2024 15:36
Karabük’te Haziran ayında 160 konut satıldı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), tarafından açıklanan konut satış istatistiklerine göre Karabük’te Haziran ayında 160 konut satıldı.
Türkiye genelinde 2024 yılı Haziran ayında 79 bin 313 konut satıldığının belirtildiği TÜİK’in verilerine göre, Karabük’te 117’si ikinci el satış olmak üzere 160 konut satıldı.
Bu yılki satışların 11’inin ipotekli satış olarak gerçekleştiğinin ifade edildiği açıklamada, Zonguldak’ta 361, Bartın da ise 186 konutun satıldığı belirtildi.