Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Bakan Yardımcısı Bayraktar’dan, Vergili’ye Ziyaret

Gündem Yayın: 08.01.2023 14:36
Yazar:
Bakan Yardımcısı Bayraktar’dan, Vergili’ye Ziyaret

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Yardımcısı ve KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Bayraktar, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret etti.

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Vergili,  “Türk Sanayisinin anası, şehrimizin amiral gemisi KARDEMİR’imizin değerli Yönetim Kurulu Başkanı ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sayın Alparslan Bayraktar belediyemizi ziyaret ettiler. Sayın Bayraktar ile şehrimiz, ülkemiz ve demir çelik sektörü ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Sayın Bakana nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. (Nurettin Acar)

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te şahısların üzerinde sentetik hap ele geçirildi

Karabük Yayın: 05.03.2024 14:21
Karabük’te şahısların üzerinde sentetik hap ele geçirildi

Karabük’te jandarma ekipleri iki şahsın bulunduğu araçta ve şahısların üzerinde yaptığı aramada sentetik hap ele geçirdi.

Edinilen bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri 100. Yıl Mahallesi’nde iki şahsın bulunduğu araçta ve şahısların üzerinde yaptıkları aramada 70 adet 300 mg ve 2 adet 400 mg sentetik hap ele geçirdi. Gözaltına alınan şahıslar çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakıldı.