Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Alaplı’ya anne sütü ve emzirme polikliniği açıldı

Zonguldak Yayın: 05.10.2023 01:37
Alaplı’ya anne sütü ve emzirme polikliniği açıldı

Zonguldak‘ın Alaplı ilçesinde anne sütü ve emzirme polikliniği açıldı.
1-7 Ekim Emzirme Haftası dolayısıyla, İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığına bağlı Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar (Çocuk Ergen Kadın Üreme Sağlığı) ÇEKÜS Birim çalışanları ve hastane çalışanlarının katkılarıyla Alaplı Devlet Hastanesi’nde de ‘Emzirme Destek ve Laktasyon Polikliniği açılışı yapıldı. 1-7 Ekim Emzirme Haftası etkinlikleri çerçevesinde Anne Sütü ve Emzirme Polikliniğinin açılışında kısa bir konuşma yapan Alaplı Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Rabia Başer konuşmasında, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlığı bizlerin elindedir. Tüm gebelerimize ve emziren annelerimize doğru emzirme ve destek için hastanemizin poliklinik binası 3.katta, hafta içi her gün danışmanlık hizmeti verilmektedir” dedi. (İHA)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: