Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

AK Parti Karabük Milletvekilleri Şahin ve Keskinkılıç Mazbatasını Aldı

Politika Yayın: 26.05.2023 16:51
AK Parti Karabük Milletvekilleri Şahin ve Keskinkılıç Mazbatasını Aldı

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 28. dönemde görev yapacak olan AK Parti Karabük Milletvekilleri  İl Seçim Kurulu’nda düzenlenen törenle mazbatasını Karabük Ağır Ceza Başkanı ve İl Seçim Kurulu Başkanı Mustafa Duran’ın elinden aldı.

ŞAHİN “AK KADROLARLA BERABER KARABÜK’E HİZMET ETMENİN YOLUNDA OLACAĞIZ”

Mazbatayı aldıktan sonra Adliye binası önünde gazetecilere açıklama yapan AK Parti Milletvekili Cem Şahin, Karabük halkına ve AK Parti Teşkilatlarına teşekkür ederek, “Karabük halkı 14 Mayıs tarihinde gerek Partimize, gerek sayın  Cumhurbaşkanımıza teveccüh gösterdiler. Bizlere de Karabük halkını Ankara’da Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsil etme şerefine nail olma imkanı verdiler bundan da büyük mutluluk duyuyoruz. Karabük halkına bundan sonraki süreçte hizmet edecek olmaktan büyük şeref duyuyoruz Ali bey ile beraber. Biz bundan sonraki süreçte tüm Karabük halkının hizmetindeyiz bize oy versin, vermesin dolayısıyla demokrasinin temel kurallarından biri olan bu kurala da riayet edeceğiz.

İkinci teşekkürümü de teşkilatlarıma yapmak istiyorum. Bir ayı aşkın bir süredir  kadın ve gençlik kollarımız, İl Başkan Yardımcılarımız, İlçe Yönetimlerimiz tüm teşkilatımızla sahadaydık onlar da bizlerle beraber partimiz ve sayın Cumhurbaşkanımız için ter döktüler, alın teri döktüler haklarını helal etsinler, bu süreçte emeğimizi orta yere koyduk, beraberce emek sarf ettik, çaba sarf ettik Karabük halkının takdiri de bu şekilde oldu. Ben teşkilatlarıma da ortaya koymuş oldukları bu özveriden dolayı da teşekkür ediyorum. Elbette ki bundan sonraki süreçte biz Milletvekili seçildik ama bizim ardımızda bir ordu var bunu da biliyoruz o da AK Parti ordusudur. Bundan sonraki süreçte AK kadrolarla beraber Karabük’e hizmet etmenin yolunda olacağız” dedi.

KESKİNKILIÇ : “BİZE VERİLEN HER OYU HELAL ETTİRMEYE ÇALIŞACAĞIZ”

AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç ise yaptığı konuşmada; “Öncelikle Karabük’ün vekaletini veren Karabüklü hemşerilerime minnetlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.  Bundan sonra Karabük Milletvekili olarak ayırmadan, kayırmadan tüm Karabüklü hemşerilerimizin hizmetin olacağım. Rabbime şükrediyorum ama bu mazbatayı alan bizim mahalle başkanlarımızdır, sandık kurulu başkanlarımızdır, gençlik kollarımızda, kadın kollarımızda çalışanlardır, il ve ilçe teşkilatlarımızdır. Onların bu büyük ve fedakar çalışması olmasaydı bu sonuç gerçekleşmezdi hepsine minnetlerimi ve şükranlarımı sunuyorum hepsinden Allah razı olsun.

Özellikle Hüseyin Gündoğdu kardeşime, dostuma, arkadaşıma minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Bizler için  hep beraber kol kola girdi ve inanılmaz bir çalışma gösterdi kendisine burada huzurlarınızda teşekkürlerimi sunuyorum. Bu aldığımız görevin sorumluluğunun farkındayız İnşallah bu sorumluluğu yerine getirme konusunda üstün bir gayret göstereceğiz. İlk geldiğimiz gün de söylemiştim bize verilen her oyu helal ettirmeye çalışacağız, Rabbim bizler için, Karabük ve ülkemiz için hayırlı olanı nasip etsin. İnşallah 28 Mayıs pazar günü de Türkiye sayın Cumhurbaşkanımıza destek vererek Türkiye yüzyılına adım atalım diyorum. Basın mensuplarına da ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu. (Nurettin Acar)

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te Huzur ve Güven Uygulaması

Karabük Yayın: 15.11.2023 13:56
Karabük’te Huzur ve Güven Uygulaması

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü  ekipleri,  İl Merkezi ve İlçelerde huzur ve güven uygulaması gerçekleştirdi.

Karabukte Huzur ve Guven Uygulamasi3 jpg

38 Ekip ve 101 personelin görev aldığı huzur ve güven uygulamasında  çeşitli suçlardan aranan 2 kişi yakalanırken, eksikliği tespit edilen 31 araca da cezai işlem uygulandı.

Karabukte Huzur ve Guven Uygulamasi1

Yapılan uygulamalara İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse de katıldı. Vatandaşlarla sohbet eden Müdür Köse, “Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için tüm görevlilerimizle sahadayız. Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği ve şehrimizde mevcut huzur ve güven ortamının artarak devamı için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi. (Ramazan Öztürk)

Karabük’te 12 yıl hapis cezası bulunan firari yakalandı

Karabük Yayın: 15.11.2023 13:49
Karabük’te 12 yıl hapis cezası bulunan firari yakalandı

Karabük’te hakkında nitelikli cinsel saldırı suçundan 12 yıl hapis cezası ve yakalama kararı bulunan firari şahıs yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, il merkezinde yürüttükleri denetim faaliyetleri çerçevesinde hakkında “nitelikli cinsel saldırı” suçundan 12 yıl hapis cezası ile yakalama kararı bulunan ve açık cezaevinden firar ettiği tespit edilen K.K.’yı yakaladı.
Gözaltına alınan zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.
İl Emniyet Müdürlüğü, şehirde vatandaşların huzurunu ve güvenliğini bozacak her türlü suçun önlenmesine, faillerinin en kısa sürede yakalanarak adalet önüne çıkartılmasına ve suçluların vatandaşlar arasında rahat rahat dolaşmasına asla izin verilmeyeceğini belirtti. (İHA)

Kontrolden çıkan otomobil dubaları kırdı

Karabük Yayın: 05.12.2023 21:10
Kontrolden çıkan otomobil dubaları kırdı

Karabük’te kontrolden çıkan otomobilin dubaları kırarak durduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
Olay, Üniversite Mahallesinde meydana geldi. İsmi öğrenilemeyen sürücü idaresindeki 78 AAN 796 plakalı otomobil, kontrolden çıkarak bir kafenin önünde bulunan taş dubaları kırdı. Şans eseri yaralananın olmadığı kaza anı iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
Kaza sırasında olay yerinde kimsenin olmaması faciayı engellerken araçta maddi hasar oluştu. (İHA)