Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

AK Parti İlçe Teşkilatları Belli Oldu

Manşet Yayın: 26.10.2023 12:01 |Güncelleme:28.12.2023 11:54
AK Parti İlçe Teşkilatları Belli Oldu

Karabük ve ilçelerinde kongrelerini tamamlayan AK Parti’de, ilçe yönetimleri belli oldu.

AK Parti Genel Merkezi tarafından onaylanan listelerde, Merkez, Safranbolu, Eskipazar, Yenice ve Eflani İlçe başkanları ve yöneticileri belirlendi.

KARABÜK MERKEZ İLÇE

Yavuz Hüsam Başkanlığındaki AK Parti Merkez İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:

Abdulkadir Dönmez, Ali Kul, Atakan Soylu, Bayram Doğdu, Cihan Söğüt, Dursun Tunç, Emrah Çetin, Ercan Doğan, İlyas Çengel, Kadir Taşçı, Kamil Sever, M. Akif Ulusoy, M. Emre Ünal, M. Yaşar Tepe, Merve Barın, Mihriban Saraç, M. Ali Yağlı, Murat Erduygu, Musa Başdemir, Mustafa Haymana, Osman Özdemir, Recep Demircioğlu, Sebahattin Biçim, Semih Can Güzel, Şemsettin Yakut, Şeyda Alper, Şirvan Kaya,  Terat Acıerik, Turgay Kırık.

SAFRANBOLU

M. Yasin Aydın Başkanlığındaki AK Parti Safranbolu İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:

Adem Demirel, Ali Rıza Cebeci, Behçet Erakçıoğlu, Büşra Arlı, Canan Güren, Emrullah Telli, Furkan Kaya, Hacer Satıcı, İlhan Özdemir, İsmail Cengiz, Mehmet Koca, Mehmet Bozkurt, M. Oğuz Baykan, Murat Şahin Aslan, Mustafa Köşker, Oğuzhan Şahin, Ömer Uludağ, Özcan  Doğangönül, Yasemin Can.

YENİCE

Ahmet Mısırlı Başkanlığındaki AK Parti Yenice İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:

Akın Topraklı, Berke C. Kirenli, Fikri Uçar, Metin Cıbır, M. Murat Karakaya, Murat Bağbaşı, Nazmi Sarı, Serap Karakaş, Songül Kızılsu, Turgay Satıcı, Umut Karadayı, Yaşar Çaylı, Yılmaz Ören, Yüksel Sugeçti.

ESKİPAZAR

Ali Ünal Başkanlığındaki AK Parti Eskipazar İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:

Ahmet Aydemir, Ahmet Buday, Bilal Taş, Cihat Çelik, Emine Mert, Erkan Bahadır, İmdat Comart, İsmail Yarar, İ. Hakkı Alıcı, Murat Kılıç, Musa Özdemir, Nurten Karababa, Satılmış Başpınar, Veysel Yavuz.

EFLANİ

Zeki Sevim Başkanlığındaki AK Parti Eflani İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:

Asuman Yılmaz, Erol Yıldırım, Fatma Ersoy, Fikret Tunç, Hüseyin Aydemir, Hüseyin Uludağ, Mehmet Sakarya, Mert Aksar, Mithat Biber, Murat Öztürk.

Partiden yapılan açıklamada; “AK Parti Karabük Merkez İlçe, Safranbolu İlçe, Yenice İlçe, Eskipazar İlçe ve Eflani İlçe Yönetim Kurullarımızın şehrimize, ilçelerimize, AK Partimize ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerine yer verildi. (Ramazan Öztürk)

 

 

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Refüj ve Kavşak Çalışmaları Tamamlandı

Manşet Yayın: 01.03.2024 11:07
Refüj ve Kavşak Çalışmaları Tamamlandı

Safranbolu Belediyesi araç ve yaya trafiğinin daha güvenli bir alanda ulaşım sağlaması adına Aslanlar mevkiinde yer alan kavşak ve refüj çalışmalarını tamamladı.

Ulaşımda aksamaların yaşanmaması ve daha güvenli bir alan oluşturmak adına şehrin her noktasında çalışmalarını aralıksız sürdüren Safranbolu Belediyesi ekipleri Aslanlar kavşağında başladığı yenileme çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğü yol bakım ve onarım şefliği tarafından yapılan çalışmalar kapsamında beton bordür taşları ile kavşak ve refüjlerde yenileme ve ardından boyama yapıldı. Fen İşleri Müdürlüğü yol bakım ve onarım şefliğinin çalışmalarını tamamlamasının ardından Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Safranbolu’nun dokusuna uygun renkte çiçeklerle refüj ve kavşaklara süslendirme çalışması yapıldı. Öte yandan Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı atölyelerde üretilen otobüs durağının da bu alana kurulumu sağlandı. Yapılan çalışmalar neticesinde araç ve yaya trafiğinin güvenliği amaçlanırken şehrin yapısına uygun kavşak ve refüjler oluşturuldu. (Ramazan Öztürk)

Refuj ve Kavsak Calismalarini Tamamlandi jpg Refuj ve Kavsak Calismalarini Tamamlandi2 scaled