Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt’ın Teşekkür Mesajı

Manşet Yayın: 02.04.2024 15:31
AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt’ın Teşekkür Mesajı

AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, 31 Mart yerel seçimlerinde gösterilen ilgilden dolayı teşekkür mesajı yayımladı.

Mesajında Milletin ve  hemşerilerinin  iradesinin her şeyin üzerinde olduğuna vurgu yapan İl Başkanı Ferhat Salt; “31 Mart Yerel Seçimleri’nde gösterdiğiniz destek ve güvenle, AK Parti olarak başta Karabük’ümüz olmak üzere Yenice, Eskipazar, Ovacık ilçelerimizi ve Yortan Beldemizi zaferle taçlandırdık.

Bizi muhabbetle bağrına basan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bizleri bu yolda yalnız bırakmadığınız için şükranlarımı arz ediyorum.

Sabahlara kadar sahada emek veren, ilk günden bu yana hiç yorulmayan Milletvekillerimize, Ana Kadememize, Kadın Kolları Teşkilatımıza, Gençlik Kolları Teşkilatımıza, İlçe Teşkilatlarımıza, önceki dönem teşkilatlarımıza, AK Partimizin temel taşı mahalle-köy başkanlarımız ve yönetimlerine, son dakikaya kadar nöbet yerlerini terk etmeyen sandık görevlilerimizin ve müşahitlerimizin her birine canı gönülden teşekkür ediyorum.

Karabük’ümüzü AK Parti ile buluşturan Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’ya, Yenice Belediye Başkanımız Sertaş Karakaş’a, Eskipazar Belediye Başkanımız Serkan Civa’ya, Ovacık Belediye Başkanımız Ahmet Şahin’e, Yortan Belde Belediye Başkanımız Yılmaz Tiryaki’ye canı gönülden tebriklerimi iletiyorum. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin.

Eflani Belediye Başkanı olarak 4 dönemdir başarı ile hizmet etmiş kıymetli Belediye Başkanımız İbrahim Ertuğrul’a ve seçim süreci boyunca adaylık sürecinde göstermiş olduğu çalışmalarından dolayı Ali Büyüközdemir’e teşekkür ediyorum.

Karabük’ümüze geçmişten günümüze emek veren tüm belediye başkanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Kampanya sürecinde bizimle birlikte olan değerli basın mensuplarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.

Şimdi gerçek belediyecilik anlayışımızı hayata geçirme zamanı geldi. Karabük’ün her bir köşesine dokunacak, ihtiyaçlarınıza cevap verecek projelerimizi hayata geçireceğiz.

Gerçek belediyecilikle, şehrimizin kalkınması ve refahının artması için var gücümüzle çalışacağız.

Karabük’ü daha yaşanabilir, daha güzel bir şehir haline getirmek için önümüzdeki beş yıl boyunca yeni projeleri hayata geçireceğiz. Altyapıdan üstyapıya kadar her alanda sizlerin hayatını kolaylaştıracak çalışmalar yapacağız.

Milletimiz tarafından seçilen, il, ilçe, belde belediye başkanlarımızı, belediye meclis üyelerimizi, il genel meclisi üyelerimizi ve birlikte mesai harcayacağımız muhtarlarımızı ayrı ayrı kutluyorum.

AK Parti hükümeti olarak son 21 yıldır nasıl reformlarımızla, icraatlarımızla, yatırımlarımızla, projelerimizle konuşulduysak, inşallah önümüzdeki 5 sene boyunca da yerel yönetimlerimizde bu çizgimizden sapmayacağız.

AK Parti’mizin bayrağını, Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde taşımaya gururla devam edeceğiz.

Bugün bir kez daha ‘durmak yok yola devam’ diyoruz. Bugün bir kez daha ‘Aşkınan çalışan yorulmaz’ diyoruz.

Hep birlikte daha güçlü bir Karabük için el ele, gönül gönüle çalışacağız” dedi. (Ramazan Öztürk)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Kastamonu Üniversitesi Fen Fakültesi, akreditasyon başarısıyla kalite standartlarını yükseltiyor

Kastamonu Yayın: 21.04.2024 08:36
İhlas Haber Ajansı
Kastamonu Üniversitesi Fen Fakültesi, akreditasyon başarısıyla kalite standartlarını yükseltiyor

Kastamonu Üniversitesi Fen Fakültesi, akredite edilen lisans programlarıyla kalite standartlarını yükselterek başarılı bir adım attı.

Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanlığı’nın (YÖKAK) yetkilendirdiği Fen, Edebiyat, Fen-Edebiyat, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakülteleri Öğretim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (FEDEK) tarafından Kastamonu Üniversitesi Biyoloji lisans programı için 5 yıl, Matematik lisans programı için ise 2 yıl süreyle akredite edildi. Bu akreditasyonlarla Fen Fakültesi, tüm aktif bölümleriyle akredite olmuş oldu.

Kastamonu Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Talip Çeter, aldıkları akreditasyon belgeleriyle gurur duyduklarını ifade ederek, bu başarının elde edilmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’a da desteklerinden ötürü teşekkür eden Prof. Dr. Çeter, Biyoloji ve Matematik bölümlerinin kazandığı akreditasyon belgelerinin, öğrencilere daha geniş iş imkanları sağlayarak kariyer yolculuklarını destekleyeceğini vurguladı.

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal ise Fen Fakültesini akreditasyon başarısından dolayı tebrik ederek, Üniversitede kalite odaklı çalışmaların aktif bir şekilde yürütüldüğünü ifade etti. Kalite eksenli çalışmaların yaygınlaştırılmasında son zamanlarda Üniversitede önemli adımlar atıldığını ifade ederek, Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar ve YÖK üyelerine teşekkürlerini ileten Topal, bu alanda çaba gösteren Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ümit Kocabıçak ve kurul üyelerine de teşekkür etti.