Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Afet Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Gündem Yayın: 07.02.2023 12:15
Yazar:
Afet Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Vali Fuat Gürel, deprem bölgesinde yürütülen çalışmaları takip ederek sürdürülen çalışmalara verilecek destekleri değerlendirmek üzere ilgili birim amirleriyle GAMER Merkezinde toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda Valilik  Koordinesinde yürütülen arama kurtarma ekiplerinin, Sağlık ekiplerinin ve iş makinelerinin yönlendirilmesinin yanı sıra bölgeye gönderilecek olan ayni ve nakdi yardım faaliyetleri ile afet bölgesine gönderilecek yardım tırlarının koordinasyonu değerlendirildi. (Halil Kızılyer)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te silahla havaya ateş eden şahıslar yakalandı

Karabük Yayın: 16.04.2024 10:14
İhlas Haber Ajansı
Karabük’te silahla havaya ateş eden şahıslar yakalandı

Karabük’te silahla havaya ateş açan 2 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Ergenekon Mahallesi’nde araç içerisinden silahla ateş açıldığı ihbarını alan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları çalışmada söz konusu şahsın M.D. olduğunu tespit etti. Şahıs gözaltına alınırken, yapılan aramada ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait mermi ele geçirildi. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından olay yerinde ele geçirilen ve muhafaza altına alınan mermi kovanlarının şahıstan ele geçirilen silaha ait olmadığı tespit edilirken, yapılan yeni çalışmada M.D.’ye ait bir adet daha ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Ele geçirilen silahlara el konuldu.
Polis ekipleri ayrıca Aydınlıkevler Mahallesi’nde silahla ateş açıldığı ihbarı üzerine yaptıkları çalışmada, olayın faili B.Ö.’yü gözaltına aldı. Yapılan aramada 1 adet kurusıkı tabir edilen ses tabancası ve tabancaya ait mermi ele geçirildi.
Gözaltına alınan 2 şahıs hakkında soruşturma başlatıldı.