Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Kastamonu’da ziyaretlerde bulundu

Politika Yayın: 01.10.2023 12:00
İhlas Haber Ajansı
Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Kastamonu’da ziyaretlerde bulundu

Kastamonu’da bir dizi programa katılan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Kastamonu Belediyesi’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bakan Tunç, vatandaşlarla da bir araya geldi.

Adalet Bakanı Tunç, Kastamonu’da ziyaretlerde bulundu. Cuma namazını Nasrullah Kadı Camii’nde kılan Bakan Tunç, namaz çıkışında esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların taleplerini dinleyen Bakan Tunç, daha sonra Kastamonu Belediyesi’ni ziyaret etti. Kastamonu Belediye Başkan Vekili Mehmet Yurt, tarafından karşılanan Bakan Tunç, çalışmalar ve projelerle ilgili bilgi aldı.

Bakan Tunç, Kastamonu Belediyesi’nin ardından Kastamonu Adliyesi ve Kastamonu Barosu’nu ziyaret etti.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Bakan Uraloğlu KARDEMİR ve esnafı ziyaret etti

Kardemir Yayın: 22.02.2024 10:04
İhlas Haber Ajansı
Bakan Uraloğlu KARDEMİR ve esnafı ziyaret etti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) ve esnafları ziyaret etti.

Temaslarda bulunmak üzere şehre gelen Bakan Uraloğlu beraberinde; Karabük Valisi Mustafa Yavuz, AK Parti Karabük Milletvekili Durmuş Ali Keskinkılıç, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya ve diğer ilgililerle KARDEMİR’i ziyaret etti. Uraloğlu’na, şirket Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demir faaliyetler hakkında bilgi verirken, Demir, Bakan Uraloğlu’na, ilk Türk demiri örneğinin yer aldığı plaket takdim etti. İşçilerle öğle yemeği yiyen Uraloğlu, yemek sonrası işçilere kısa bir konuşma yaptı. İşçilerin zor bir mesleği yürüttüğünü ifade eden Bakan Uraloğlu, KARDEMİR’in işbirliği halinde ülkeye daha büyük hizmetler getireceğini kaydetti. Uraloğlu, “Bundan sonra daha yukarıya doğru taşımayla alakalı hedeflerimiz var. Sizlere inanıyorum, güveniyorum. Allah yolunuzu açık etsin” dedi.

B1
Bakan Uraloğlu, daha sonra başta tiren tekerleği üretimi yapılan haddehaneler olmak üzere bazı tesisleri gezdi. Uraloğlu, KARDEMİR tarafından üretilen tiren tekerleğine imza attı.
Bakan Uraloğlu daha sonra GAR alanını inceledikten sonra kemal Güneş Caddesi’nde esnafları ziyaret etti. Bakan Uraloğlu, ayakkabı boyacısına ayakkabılarını boyatırken, vatandaşlarla sohbet etti.

B2