Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

AÇI ve YENİ NESİL Kurs Merkezlerinin LGS Başarısı

Gündem Yayın: 30.06.2022 10:30 |Güncelleme:04.07.2022 07:37
AÇI ve YENİ NESİL Kurs Merkezlerinin LGS Başarısı

2022 LGS (Liselere Giriş Sınavı) Sonuçları açıklandı. Karabük ve Safranbolu’da AÇI ve YENİ NESİL Kurs Merkezleri bu yılda LGS’ye damgasını vurdu.

Hem bireysel hem de kitlesel başarıda büyük bir rekora imza atan AÇI ve YENİ NESİL Kurs Merkezleri 500 Tam Puanla Türkiye Birincisi ve onlarca derece çıkarmanın gururunu yaşıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kurucu Oğuzhan Ünal, bunun bekledikleri bir başarı olduğunu, tüm yıl boyunca özveriyle ve titiz bir şekilde çok iyi çalıştıklarını, öğrencilerinin de üzenlerin düşeni yaptığını ifade etti. Tüm bileşenler hassasiyetle hareket ettiği vakit başarıda kaçınılmaz oluyor diyen Ünal, AÇI & YENİ NESİL Kurs Merkezlerindeki idareci ve öğretmenler ile, bu başarıda büyük payı olan öğrencilerin okullarındaki idareci ve öğretmenlere de teşekkür etti.

Bireysel başari kadar kitlesel başarıda da oldukça güzel sonuçlara imza attıklarını belirten Ünal, AÇI ve YENİ NESİL Kurs Merkezlerinde tam 32 öğrencinin 450 puan ve üstü alarak kendilerini gururlandırdığını sözlerine ekledi.(Halil Kızılyer)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tokat’ta otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti

Gündem Yayın: 23.06.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı

Tokat’ta yolun karşısına geçmeye çalışırken otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti.

Tokat’ın Almus ilçesinde Şükrü Z. idaresindeki hafif ticari araç, Esentepe Mahallesi Emniyet Amirliği karşısında yolun karşısına geçmeye çalışan adama çarptı. Üzerinden kimlik çıkmayan yaya, kaza yerinde hayatını kaybetti. Cenaze otopsi yapılmak üzere Almus Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polis, kazada ölen kişinin kimliği belirlemek için çalışma başlattı. .

Paylaş: