Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

5000 Evler Semt Polikliniğinde Acil Sağlık Hizmeti başladı

Gündem Yayın: 28.09.2021 08:41
5000 Evler Semt Polikliniğinde Acil Sağlık Hizmeti başladı

Karabük’e yeni hekimlerin atanması ile birlikte Beşbinevler Semt Polikliniğinde uzun bir aranın ardından tekrar Acil Sağlık Hizmeti verilmeye başlandı.

Sağlık Hizmetinin başlamasıyla ilgili Karabük İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada;

“Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beşbinevler Semt Polikliniğimizde 09.00-24.00 saatleri arası acil sağlık hizmeti verilmeye başlandı.

Genelge gereği YURT İÇİ seyahat öncesi tam doz aşısı olmayan vatandaşlarımızdan alınan PCR numuneleri ile işçi ve öğretmenlerimizden alınan haftalık PCR numuneleri Beşbinevler Semt Polikliniğimizde alınmaya başlanmıştır.

YURT DIŞI çıkış amacıyla alınan PCR numuneleri ise Şirinevler’deki ana binamızda alınmaya devam edilmektedir. Numune alınan diğer merkezlerimizde (Safranbolu Devlet Hastanesi ve diğer ilçe hastanelerinde) de hizmet verilmektedir.

Tüm vatandaşlarımıza saygıyla duyurulur” denildi.

 

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Yayın: 21.05.2024 00:48
İhlas Haber Ajansı
120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Tenis İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Tenis Turnuvası sona erdi. 120 sporcunun katıldığı turnuvada dereceye giren tenisçilere ödülleri törenle verildi.

Abant Tenis İhtisas Kulübü kortlarında gerçekleştirilen turnuva yoğun katılımla gerçekleştirildi. 6 kategoride mücadele eden sporcular dereceye girebilmek için ter döktü. Müsabakaların final mücadeleleri sonunda 1 ve 2’nci olan sporcular belli oldu. Turnuvanın ödül töreni Abant Tenis İhtisas Kulübü’nde gerçekleştirildi. Törene Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler, Spor Şube Müdürü Kubilay Kalaycıoğlu, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Beykoz, sıra sporcular ve yakınları katıldı.

“Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur”

Bolu Tenis İl Temsilci ve Kulüp Başkanı Ahmet Ulusoy, “Düzenlediğimiz turnuvalar, bu sporcuları yukarıya çıkarmak için atılan önemli adımlardır. Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur. Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza ve ailelerine teşekkür ederim” dedi.

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ise turnuvanın düzenlenmesine emeği geçenlere teşekkür ederken, sporun yaşam biçimi haline getirilmesi temennisinde bulunarak, dereceye giren sporcuları tebrik etti. Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler de Bolu’da tesisleşme oranının arttığını ifade ederek, tenisin geldiği noktanın da çok önemli olduğunu söyledi. Güler, sporcuları ve turnuvada emeği geçenleri tebrik etti.