Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

5. defa çıktığı yüksek tansiyon sınırında akıma kapılan şahıs ağır yaralandı

Gündem Yayın: 23.09.2023 08:24
İhlas Haber Ajansı
5. defa çıktığı yüksek tansiyon sınırında akıma kapılan şahıs ağır yaralandı

Karabük’te ruhsal sıkıntıları bulunduğu sav edilen ve beşinci kez yüksek tansiyon çizgisine tırmanan bir kişi binlerce voltluk akıma kapıldıktan sonra yere düşerek ağır yaralandı.

Olay, merkeze bağlı Cumayanı köyünde meydana geldi. Daha evvel 4 sefer çıktığı yüksek tansiyon sınırı direğinde intihar teşebbüsünde bulunan Yılmaz Güllüoğlu, bugün 5. defa birebir direğe çıktı. En son geçtiğimiz hafta da birebir direğe çıkan şahıs, bu kere çıktığı direkte yüksek tansiyon çizgisine temas edip binlerce voltluk akıma kapıldı. Bir vatandaş tarafından cep telefonuna saniye saniye yansıyan o anlarda akıma kapılan şahıs dumanlar içerisinde metrelerce yüksekten yere düşerek ağır yaralandı. Güllüoğlu, ihbar üzerine olay yerine gelen sıhhat grupları tarafından Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede kalbi duran şahıs hekimlerin müdahalesiyle tekrar hayata döndürüldü.

Hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenilen şahsın akıma kapılma anlar ile geçen hafta tırmandığı elektrik direğindeki o anlar cep telefonu kamerasıyla anbean kaydedildi.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)