Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

30 Kasım Son Tarih

Gündem Yayın: 17.11.2021 12:05

Emlak, ilan reklam, çevre temizlik, katı atık ve yapılandırma taksitlerinin ödeme süresi 30.11.2021 tarihinde sona erecek. Karabük Belediyesi yapılandırma yapan vatandaşların taksitlerini süresi içinde ödemelerini istedi. Vatandaşların cezai işleme düşmemeleri için https://ebelediye.karabuk.bel.tr adresinden ve Belediye veznelerinden ödeme yapabilecekleri belirtildi.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Gündem Yayın: 13.07.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı
Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Samsun’da bir kişiyi boş arazide zorla alıkoyup darp ve tehdit ettiği iddia edilen şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi Kadife Sokak’ta bulunan boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.Ö.’yü götürdüğü boş arazide darp edip zorla alıkoyup tehdit ettiği iddia edilen M.A. (24), şikayet üzerine İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin takibi sonucu yakalandı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen M.A., “kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaz kasten yaralama ve tehdit” suçlarından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Paylaş: