Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Zafer Ulusal İstifa etti

Manşet Yayın: 11.09.2023 15:37
Zafer Ulusal İstifa etti

Karabük İdmanyurduspor  Teknik Direktörü Zafer Ulusal  görevinden istifa ettiğini açıkladı. İstifasını yayınladığı basın bildirisi ile duyuran Karabük İdmanyurduspor Teknik Direktörü Zafer Ulusal   “Değerli Karabüklüler. Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda yaklaşık bir senedir görev yaptığım ve profesyonel lige çıkma heyecanı yaşadığımız Karabük İdman Yurdu Teknik Direktörlük görevimden ekibimle birlikte istifa ediyorum. Bugüne kadar bizden desteğini esirgemeyen Kulüp Bakanımıza, Yönetim Kurulu Üyelerimize, Kulüp personellerimize, futbolcularımıza teşekkür ediyorum.

Bundan sonraki süreçte kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda her türlü desteği vereceğimin bilinmesini istiyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Karabük İdman Yurdu Teknik Direktörü Zafer Ulusal, mayıs ayında sözleşme imzalamıştı. (Haber Merkezi)

WhatsApp Image 2023 09 11 at 15.11.56 jpeg

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Huzurevinde 18 kişi zehirlenme kuşkusuyla hastaneye kaldırıldı

Gündem Yayın: 23.09.2023 00:48
Kaynak: İHA
Huzurevinde 18 kişi zehirlenme kuşkusuyla hastaneye kaldırıldı

Bolu’nun Gerede ilçesinde bir huzurevinde 18 kişi, zehirlenme kuşkusuyla hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye nazaran, Esentepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan 18 vatandaş, akşam saatlerinde rahatsızlandı. İshal, kusma ve bulantı belirtileriyle rahatsızlanan vatandaşlar, zehirlenme kuşkusuyla Gerede ve Bolu’daki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Gece saatlerinde hastaneye kaldırılan huzurevi sakinlerinin tedavileri devam ederken, Gerede Esentepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nce besin ve sudan incelenmek üzere numune alındığı öğrenildi.

Paylaş: