Karabük’te denetimden çıkan araba karşı şeride geçerek aydınlatma direğine çarptı. Kazada 2 kişi yaralandı.
Edinilen bilgiye nazaran kaza, akşam saatlerinde 5000 Meskenler 75. Yıl Mahallesi’nde meydana geldi. Ehliyetsiz olduğu belirlenen M.K.Y. (73) idaresindeki 67 NC 691 plakalı araba, Şahin doruğu istikametinden 79. Cadde istikametine seyir halindeyken denetimden çıkarak yolun karşısına geçerek aydınlatma direğine çarptı. Kazada araba şoförü M.K.Y. ve yanında bulunan T.A.Ş. (13) yaralandı. Vatandaşların yardımı ile arabadan çıkarılan yaralılar olay yerine gelen sıhhat grupları tarafından Karabük Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.
Polis kaza ile ilgili inceleme başlattı.