Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Yatırımlara Uygulanan Teşvikleri Bilgilendirme Semineri Sona Erdi

Gündem Yayın: 03.02.2023 10:25
Yazar:
Yatırımlara Uygulanan Teşvikleri Bilgilendirme Semineri Sona Erdi

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası  (TSO) ev sahipliğinde düzenlenen “Uygulanan Teşvikler ve Son Gelişmeler” konulu seminer sona erdi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle ‘’Ülkemizde Yatırımlara Uygulanan Teşvikler ve Son Gelişmeler’’ konulu bilgilendirme semineri düzenlendi.

Düzenlenen seminer, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı teşvik uygulama ve yabancı sermaye Genel Müdürlüğü Genel Müdür Vekili Dr. Mehmet Yurdal Şahin’in bilgilendirmeleriyle gerçekleşti.

Devletin genel ve bölgeler bazında verilen yatırım teşviklerinin anlatıldığı seminere kurum müdürleri, oda başkanları, TSO yönetim ve meclis üyeleri ile oda üyeleri katıldı.

Yapılan bilgilendirme sunumunun ardından soru cevap bölümü yapılarak seminer sona erdi.

Seminer sonunda Dr. Mehmet Yurdal  Şahin Karabük TSO tarafından başlatılan ‘’3 Nisan Sanayi Günü Olsun’’ imza kampanyasını desteklediğini belirterek,  kampanyaya imza attı.

Karabük  TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz vermiş olduğu bilgilerden ve imza kampanyasına göstermiş olduğu desteğinden dolayı Şahin’e teşekkür ederek ziyareti dolayısıyla hediye takdiminde bulundu. (Halil Kızılyer)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu Yayın: 24.04.2024 08:48
İhlas Haber Ajansı
Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde jandarma ekipleri tarafından arama yapılan araçta uyuşturucu ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu madde imal ve ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar neticesinde Tosya ilçesinde 2 şahsa ait ikamet ve araçlarında yapılan aramada, paketler halinde hazırlamış satışa hazır 150 gram metamfetamin, esrar ve 16 bin 800 TL suçtan elde edildiği değerlendirilen para ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslar, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkartılan şahıs tutuklandı.

Paylaş: