Artvin’in Ardanuç ilçesinde yaralı halde bulunan akbaba tedavisinin akabinde yine tabiata bırakıldı.
İlçeye bağlı Harmanlı köyü sakinlerinden Kenan Keyifli yolda baygın halde akbaba gördü. Otomobiline aldığı akbabayı tedavi için ilçe merkezinde bulunan veteriner kliniğine götürdü. Veteriner tabip Arif Fazilet tarafından tedavi edilen yaralı akbabanın sıcaktan da bayıldığı tespit edilirken, akbaba tedavisinin akabinde Tabiat Muhafaza Ulusal Parklar Şube Müdürlüğü takımlarına teslim edildi.
Sağlığına kavuşan akbaba takımlarca tekrar tabiata salındı.