Covid-19 pandemi sürecinde kentte yaşayan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu, hafta sonu il ve ilçe genelinde çalışmalarını sürdürdü.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Vefa Sosyal Destek Gurubumuz tarafından karantina altında olan vatandaşlarımızın temel ihtiyaçları ( ilaç, alışveriş vb. ) karşılanarak gerekli bilgilendirmeler yapılıyor.
Ayrıca Kolluk Kuvvetlerimiz ve Vefa Grubumuz koordinesinde izolasyon denetimleri aralıksız devam ediyor. Pandemi İhbar Hattımıza gelen şikayetler (maske, mesafe, izolasyon ihlali) yine Kolluk Kuvvetlerimiz ve ilgili Kurumlarımız tarafından değerlendirilerek ihlal halinde gerekli işlemler başlatılmaktadır” denildi.