Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Vali Gürel’den köy ziyaretleri

Gündem Yayın: 24.10.2019 11:25
Yazar:
Vali Gürel’den köy ziyaretleri

Vali Fuat Gürel, köy ziyaretleri kapsamında Merkez ilçeye bağlı Cemaller Köyü ile Kapaklı Köyünü ziyaret etti.

Ziyaretlerde Vali Gürel’e, Vali Yardımcısı Muhittin Gürel, Vali Yardımcısı Vekili Numan Tahir Şimşek, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, İl Özel idaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Genel Meclis üyeleri, İl Yazı İşleri Müdürü Şerafettin Kelleci, İdare ve Denetim Müdürü Engin Eren,  AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz ile Merkez Köy Muhtarları Dernek Başkanı Enver Kemik eşlik etti.

Cemaller Köy Konağında köy sakinleri ile bir araya gelen Vali Gürel ve protokol üyeleri, Köy Muhtarı Adem Atay’dan köy nüfusu, hane sayısı, tarım, hayvancılık, köyün sorunları ve talepleri hakkında bilgiler aldılar. Köy sakinleri tarafından iletilen talepleri ve şikayetleri de dinleyen Vali Gürel belirtilen sorunların araştırılarak gereğinin yapılması için beraberindeki kurum müdürlerine talimat verdi. Cemaller Köyünün ilk yerleşim yeri olan Yayla Evleri Mahallesinde de incelemelerde bulunan Vali Gürel, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve Köy Muhtarı Adem Atay’dan bilgiler aldı.

Köy ziyaretleri kapsamında Kapaklı Köyünü de ziyaret eden Vali Gürel ve protokol üyeleri, Köy Muhtarı Süleyman Altınöz ile birlikte köy içinde kısa bir gezi yaparak eski ilkokul binası ve köy konağında incelemelerde bulundu. Köy Muhtarı Altınöz’den, köyde yaşayan hane sayısı, tarım, hayvancılık, köyün sorunları ve talepleri hakkında bilgiler aldılar.

Misafirperverliklerinden dolayı Cemaller Köyü Muhtarı Adem Atay ile Kapaklı Köyü Muhtarı Süleyman Altınöz ve köy sakinlerine teşekkür eden Vali Gürel ziyaret anısına köy sakinleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu Yayın: 24.04.2024 08:48
İhlas Haber Ajansı
Araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde jandarma ekipleri tarafından arama yapılan araçta uyuşturucu ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu madde imal ve ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar neticesinde Tosya ilçesinde 2 şahsa ait ikamet ve araçlarında yapılan aramada, paketler halinde hazırlamış satışa hazır 150 gram metamfetamin, esrar ve 16 bin 800 TL suçtan elde edildiği değerlendirilen para ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslar, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkartılan şahıs tutuklandı.

Paylaş: